Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak ha kiidegel a...

Mit csináljak ha kiidegel a családom?

Figyelt kérdés
Folyamatosan ideghesítenek. Anyám szerintem bipoláris vagy nem tudom, de néha tök boldog, máskor meg idegbeteg mint az állat és magában beszél állandóan és olyanokat mond, hogy lehidalok. Folyton mikor hazajön munkából egyből "nem bírom, fájnak a lábaim, elegem van.."mondatok ilyen keserves hangon. Meg folyton fenyegetőzik, hogy "végleg el fogok költöni innen, mocskos szemétládák" mikor ideges és szószerint ezt mondja...Másik meg, hogy hajnalok hajnalán ébren vannak, és már hangosan beszélgetnek. Ilyen 4 óra körül. Nagyim akkor sétál. Sőt akkor már elkezdenek mosogatni, bömböltetni a mosógépet. Mikor azt bármikor tudnák. Másik, meg a halmozás. Nagyim kukázik, felhoz minden szemetet mert hátha van ott péksüti stb amit akkor se ennék meg ha friss lenne. Volt többször is,hogy romlott húsok voltak benne ami baromi büdös volt. Halomszámra vannak a dolgok a lakásban. Nekem sajnos nincs beleszólásom, hiába lakok itt 23 éve velük...Nem engednek. Egyedül a szobám ad megnyugvást, de még egy sátorban valahol egy parkos résznél is jobban ellenék mint itt jelenleg. Néha azon vagyok, hogy bárhol máshol jobban otthon vagyok mint itthon. Szívesen költöznék már el, de sajnos nincs jelenleg pénzem erre. Amint szerzek munkát gyűjtögetek lakásra, mert nincs lelkierőm itt letölteni az életemet. Mindenben segítek nekik, de semmi köszönet, mitha cseléd lennék.

2020. aug. 29. 08:02
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
99%
Volt már itt pár hete egy hasonló sztori, akkor is a mielőbbi költözést javasolták. Nagyon más megoldás nincs is erre a helyzetre, a problémájukból ítélve hiába beszélnél velük.
2020. aug. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
83%
Költözés, legegyszerűbb és legjobb megoldás.
2020. aug. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Jó lenne de miből? Maradék pénzem is csak kevéske 10 ezer forint meg amiktkaptam próbanapon 6000 ft...ennyiből sajnos nem tudok jelenleg. amint találok mujnkát max albérlet? den az is max 1 év utána mi lesz?
2020. aug. 29. 08:28
 4/27 anonim ***** válasza:
98%
Nem nagyon értelek, 23 éves fiatal, egészséges felnőtt nő vagy, mi akadályoz meg abban, hogy állandó munkát keress? Ha dolgoznál, akkor pár hónapon belül már tudnál lepni, lehet először csak egy szobába, de ha nem bírod már otthon, akkor nem is értem miért topogsz egy helyben...
2020. aug. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Keress olyan munkát ahol szállást is adnak és azonnal le tudsz lépni. Vagy dolgozol úgy hogy ott laksz és gyűjtesz a kaucióra.
2020. aug. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
90%
Te is pont olyan h#le vagy mint ők. Mit keresel még ott? Tálalj egy normális munkát, 2 hónapi bérből már tudsz mit kezdeni magaddal.
2020. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%

Ja, hogy te egy 23 éves felnőtt(nek mondott), független nő vagy?

Azt hittem, egy 15 éves tini írta ki a kérdést.

2020. aug. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Sajnos virus miatt nem találtam, jelenleg isezerrel keresek! Igaatok van de jelenleg nehézkes. Amint találok melót megyek albérletbe. 23 évesen is kitudnak idegelni sajnos es ez nem olyan lehetetlen..
2020. aug. 29. 08:55
 9/27 anonim ***** válasza:
60%
Sajnos már anyukád is azt akarja, hogy költözz el.
2020. aug. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
96%
Érettségi, szakma, nyelvtudás, esetleg diplomád nincsen?
2020. aug. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!