Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves koráig láttad...

Hány éves koráig láttad meztelenül a gyereked?

Figyelt kérdés
Például kisebb korban nem nagy dolog bemenni a fürdőbe amikor a gyerek is ott van stb. Ti mikor hagytátok el ezeket?
2020. aug. 30. 07:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
30%

Én amikor apa leszek egyáltalán nem szeretném azt, hogy a gyereknek kötelező legyen otthon ruhába lenni.

Én természetesnek venném azt ha a család bír meztelen lenni otthon egymás előtt. És így is fogom nevelni a gyerekemet.

2020. aug. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
47%
Szabad szellemű családban nőttem föl, így nem okoz problémát a meztelenség egyikünknek sem. Saját testünket nem szabad szégyellni, pláne nem családtagok előtt.
2020. aug. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
97%
Sajnos a fiam idegrendszeri problémával küszködik, ezért én gondozom amióta megszületett, 36 éves, a fürdetés is mindennapos..
2020. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
83%
Kb. olyan 6 éves koromig volt anyám bent, mikor fürödtem, utána sem voltam szégyenlős előtte, csak egyszerűen MINEK meztelenkedni mások előtt meg bejárkálni, ha már nem kell, mert már tudok önállóan fürödni? Persze néha bejött utána is, DE mindig kopogott előtte, a szobámba se rontott be csak úgy, a gyerek is érdemel privátszférát.
2020. aug. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
77%
Mi az, hogy szép nő lett? Ruhában és fürdőruhában is meg tudod ezt állapítani, nem kell hozzá a nemi szervét látni.
2020. aug. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
87%
Sok a troll úgy érzem
2020. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
32%

Pedig itt most speciel nincs egy troll se, mondjuk ez fura.


Amúgy ha így érzed minden kérdésnél, tehát hogy egy troll minimum van akkor amolyan üldözési mániához hasonló nyavajád lehet, menj orvoshoz az segít.

2020. szept. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%
Akik itt pontozzák a többieket, elég gáz. Mindenkit pedofilnak, vagy perverznek gondoltok, komolyan? Szerintetek egy szülő, majd minden esetben perverz gondolatokat fog táplálni a gyereke iránt? Egy gyereknek nincs mit szégyellnie a szülei előtt. Persze ettől függetlenül nem kell meztelenkedni, de ha véletlen belefutnak egymásba nem kell nyafogni.
2021. jan. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
86%

Én mindig olyan voltam hogy anya előtt nem voltam szégyenlős apa viszont nem jöhetett be a fürdőbe már cirka 12 éves korom óta. Mert mondtam neki hogy ne jöjjön be. Én így szoktam meg.

26l

2021. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

18 vagyok, egyáltalán nem szégyenlősködünk egymás előtt anyukámmal, apukámmal már kb 10-12 éves korom óta nem láttuk meztelenül egymást.

18l

2021. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!