Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért kell strandon meztelenül...

Miért kell strandon meztelenül hagyni egy gyereket?

Figyelt kérdés

Érdekelne azok indokolása, akik meztelenül hagyják mászkálni a gyereküket a strandokon, hogy mi ennek az oka? Nem higiénikus, nem illendő idegenek előtt és nem is tanítja meg arra a gyereket, hogy a nemi szervünk látványa intom dolog, senkire nem tartozik.

A minap ismét tanúja voltam egy meztelen testvérpárnak, a kisfiú teljes természetességgel ráadásul a játszótéri homokozóba pisilt. Anyuka szemrebbenés nélkül ültette ezután hintába 😕

Miért, miért, miért??

Drága a pelenka?



2018. aug. 22. 14:32
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
86%
Mert hülye.
2018. aug. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem őt kérdezted??? Pontosabb infót kapnál, mint itt.
2018. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
45%
Attól függ milyen korú a gyerek... De persze nagyon nem higiénikus a gyerekre nézve.
2018. aug. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Naponta tehetném fel a kérdéseimet az engem zavaró embereknek, annyi idióta van.
2018. aug. 22. 14:48
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Ezzel mind így vagyunk.. Üdv a klubban;)
2018. aug. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%

A fiam még nincs 2 éves.

Én már csak elvből sem szeretem ha pucéran van mások előtt. Mármint idegenek előtt. Annyi perverz van, ki tudja..


Viszont ha mégis meztelenül hagyom, az amiatt van, mert nyáron melegkiütéses mindig (eddig minden évben) és sehogy máshogy nem szabadul meg a kiütésektől csak úgy, ha szabadon van a bőre. Persze vettem neki gyerek bugyit, amit a szobatiszta gyerekek hordanak már. Ez pont arra jó, hogy nem meztelen, de mégis szabadabb. Na meg ha bekakil, akkor nem esik le a földre.....


Szerintem sokan mások is a szabadság miatt hagyják a gyereket pucéran. De na, egy 3 évnél nagyobb gyerek már ne nagyon szaladgáljon így.

Egy baba más kérdés. Bár szerintem nem is a pucérkodás itt a fontos, hanem az, hogy ha kisgyerekről vagy babáról van szó, akkor bizony minden kontrol nélkül jöhet pisi vagy kaki. Na és az tud gondot okozni egy ilyen publikus helyen. Mi is kerültünk kellemetlen helyzetbe, pedig úszó pelus volt a fiamon...

2018. aug. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
84%
Ez a nemeteknel is nagyon divat, rengeteget latni, de nem ertem en sem miert jo, max talan, hogy egyenletesen barnuljon le....Pl strandokon, vagy sima tavaknal nem epp higienikus, plane egy kislanynal. Nem beszelve tenyleg a sok pedofilrol.
2018. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
91%

Vajon a privát üzenetes melyik csoportba sorolja magát, mit tapasztalt a saját bőrén?:D


De egyébként szerintem nem gondolnak bele ebbe egyszerűen. Egy csomó ember rak fel a gyerekéről nyilvánosan képeket a Fb-ra, Instára. Sőt, van, aki meztelen, vagy félmeztelen képeket is simán nyilvánosan felpakol. Most erre mit lehet mondani...eszükbe se jut és ennyi. Nem érdekli őket.

2018. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
66%
Van egy szlovák barátnőm aki a fél életét Németországban élte le, két kisgyereke van és ők is mindig meztelen vannak a strandon, tónál. A nagyobb már hat éves. Őt ( mármint barátnőmet ) nem zavarja, úgy látszik tényleg szokás a németeknél. Én meg nem szólok bele mert semmi közöm hozzá. Kérdező, szerintem te is foglalkozz inkább a saját dolgoddal.
2018. aug. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
93%

Érdekes hogy míg nem volt gyerekem addig nem zavart érdekelt. Most hogy már van 3 is eszembe se jut hogy pucéran maszkaltassam őket még a strandon se. És látom hogy jonehany gyereken egész nap nincs jóformán semmi. És igen a másik ami nagyon gáz hogy a 3-4-5evest is a strandon a fa tövébe pisiltetik vagy egyszerűen odakuldik holott 10m re van a mosdó, ami normális is és elég sok WC is van benne.

Tegnap is konkrétan odapisilt a kisfiú majd két perccel később egy család odateritette a pokrocat.

(nem arra gondolok mikor közel s távol nincs WC pl egy játszótér körül, vagy amikor épp hogy szobatiszta a baba és odapisil bárhova mert nem tudja még hogy hova kell)

2018. aug. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!