Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarok a menzán enni, de...

Nem akarok a menzán enni, de a szüleim erőltetik. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
érvek kellenének

2020. aug. 30. 09:37
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/151 anonim ***** válasza:
0%

70


Azért, mert láthatóan deficites, 2 számjegyű IQ-val rendelkező, buta ember, azért. Tényeket állapítok meg. Tudod, egy vitában úgy mennek a dolgok, hogy az emberek valid érveket fogalmaznak meg, és minden állításukat megpróbálnak bizonyítani, nyilván forrásokkal alátámasztva. Így nem a galambok vitáznak, mint ez a senkiházi

2020. aug. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/151 anonim ***** válasza:
80%

Őszintén mi volt a legelső válaszod ennél a kérdésnél?


Nem az amelyikben egyből le kreténeztél mindenkit aki szerint házilag is kilehet hozni ennyiből?


Egy olyannak akinek a legelső mondatában olyan megnyilvánulás van ami szándékosan provokáló semmi kötelességem nincs bizonyítani SEMMIT!


Úgyhogy erről ennyit...

2020. aug. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/151 anonim ***** válasza:
0%

75


Nem, nem az volt. Sorry, kikell ábrándítsalak :D

2020. aug. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/151 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem is akkor van nyert ügyed, ha kb. annyiból meg tudod oldani magadnak, mint amennyi a menza. Kérdés, az nálatok mennyi. Én nem szoktam főzni hétköznap, egyedül vagyok két kisgyerekkel 8 órás munkával, nem lenne erőm és kedvem este még főzicskélni másnapra még kétnaponta se, bár az enyémeknek kb. 700 forint a menza (a kisebbnek még tízórai is) és nem tiltakoznak ellene, sőt általában szeretik. De ha tiltakoznának, és meg tudnák már oldani, én szívesen rájuk bíznám, ügyeskedjenek csak, aztán meglátjuk. Persze ha csak hülyeségekre elverik a büfében vagy pizzát rendelnek és a hónap további részében koplalnak, akkor vissza a menza. Ha viszont kiderül, hogy tök jól be tudják osztani és nagyjából normálisakat esznek, nagyon büszke lennék.
2020. aug. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/151 anonim ***** válasza:
81%

"ami kutya kötelességed lenne ilyen esetben : bizonyítékokkal érvelni."


Mit kell azon érvelni, hogy napi 3 liter gulyást megenni beteges?

Hogy jön ide, hogy nem vagy 20 éves? Csak nem ezt esik nehezedre elfogadni és azért vered itt magad, mint egy zárt osztályról szabadult? Onnan is azért jöttél el, mert nem volt gulyás? :)

A korodat pedig javaslom, hogy próbáld meg elfogadni, nem lehetünk örökké 20 évesek, de minden kornak megvannak a szépségei, előnyei. Bár, ha inden nap betolsz 3 liter gulyást, akkor nemtudom meddig tapasztalhatod ezt meg.

2020. aug. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/151 anonim ***** válasza:
23%
@71 Te 20 évesen még az iskolapadban papírgalacsinnal dobálóztál? :D
2020. aug. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/151 anonim ***** válasza:
31%

Öszintén szólva a 377 Ft egy ebédre nem túl kevés, az átlag háztartásokban sem költenek többet egy-egy adagra. Ez ugyanis négy före - átlagos család ennyi - havonta kb 47 ezer Ft.

A reggeli- vacsora (amennyiben ez utóbbi nem fött étel, de ha meleg ebéd van, akkor általában a vacsora hideg) kb még egyszer ennyi, összesen 94 ezer Ft.

Ez keresítve 100 ezer, ennél többet meg nem igazán költ egy bérböl élö család kajára.

2020. aug. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/151 anonim ***** válasza:
90%
A gond csak az hogy ez nem vitaoldal, mellesleg kérdem én mi értelme lenne bizonygatni, az adott hozzávalók árai változnak, itt ezen a környéken a 377-forintból nevetve kihozok egy tányér kaját ami ehető, akár ki is irhatnám a piacos árakat de mire mész vele? Ellenőrizhetetlen. Még a tesco-s árak se ugyan azok helyenként...Az meg hogy a leves beindítja az emésztést hááát én inkább eszek egy jó tartalmas akármit, és iszok rá egy pohár olajos vizet.
2020. aug. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/151 anonim ***** válasza:
36%

"Nem az vagyok, akikkel te az iskola padban dobáljátok egymást a papír galacsinnal, sorry, én már felnőtt ember vagyok."


Na, ez az amit felnőtt ember soha nem mond.

2020. aug. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/151 anonim ***** válasza:
14%
Maximum testileg lehet felnőtt illetve ha elmúlt 18 ugye... de az elméje inkább olyan 10-15 közt valahol!
2020. aug. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!