Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen érveket lehetne mondani?

Milyen érveket lehetne mondani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy 13 éves húgom, aki a korához képest nagyon érett, nem szokott hülyeségeket csinálni, kedves az emberekkel és imád zenéket, sorozatokat fordítani. Már van is egy pár lefordított videója. Anya megengedte, hogy legyen egy olyan YouTube csatornája ahova ezeket a fordításokat rakja fel. Ez idáig minden szép és jó, viszont Apa nem szereti az ilyen Instagram, Facebook-hoz hasonló appokat. Mert szerinte ott mindenki magamutogatós képeket rak fel, az influencereket annyinak tartja, mint a kukásokat. Viszont a húgom csak fordításokat rakna fel, de szerintem nem fogja megengedni. Amikor Instagramot akartam azért, hogy tudjak írni egy hírességnek akkor se engedte meg. Pedig azt senki más nem látta. Meg Apának pl. Nincsen Facebook-ja, így szerinte az is hülyeség. Milyen frappáns érveket lehetne mondani ha nem engedi meg?

Köszönöm!

17/l


2020. aug. 31. 14:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudom hogy nem szép dolog

Van egy ismerősöm akinek még mindig nincs faceja

Kedvesej a szülei de szigorban él

Szal nem széo de ha titokban töltenéd le?


Vagy!!

Most úgyis belépett a covid és. Tanárok a facére rakják fel az infókat


Aranyköpő :D

A másik kérdésnél is én voltam amikor azt irtam találd ki ki vagyok

Hát aranyköpő :D

2020. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!