Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyira hianyzol es szeretlek...

Annyira hianyzol es szeretlek - latta, de semmi valasz? Nektek rosszul esni az anyukatoktol?

Figyelt kérdés

Ha uzenetben ilyesmi aranyos dolgot kuldenetek, majd belattamozna, esetleg kesom latod hogz online van, de nem valaszol semmit?

Vagy pl. Amikor meg akarom kerdezni hogy otthon van e es felhivhatom-e csak ugy beszelgetni, akkor elolvasta de semmit nem reagalt ra?

Vajon miert van ez?

A multkor kerek -perec rakerdeztem es elmondtam neki, hogy nekem ez rosszul esik.

Az volt a valasza, hogy azt hitte valaszolt ra/eszre sem vette stb ilyen kifogasok.

Ez igaz lehet?


2020. szept. 2. 19:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne kerdezzgess hanem hivd fel ...

A leghulyebb dolog ha elotte negedelyt kersz. Az anyad csak beszel veled 5 szot!

2020. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Akkor szenilis!Normálisan nem felejt el az ilyesmire válaszolni az ember.
2020. szept. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én anyám amikor ír valakinek chaten, sokszor ki se lép a beszélgetésből, hanem úgy ahogy van lerakja a telefont feloldott képernyővel, a beszélgetésben megnyitva. Emiatt sokszor van, hogy amit a másik fél ír neki, azt ugye egyből beléttamozza a chat, anyám meg észre se veszi hogy írtak neki mert nem kap értesítést. Lehet ilyesmi történt nálatok is.
2020. szept. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszban vagytok, hogy a telefonáláshoz elözetes engedélyt kérsz?
2020. szept. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk rosszban, de azert videohivasos csevej elott annyit megkerdezni, hogy zavarhatlak par percre? Nem tul nagy teher, nem?

Ha valami fontos dologrol van szo, kerdes nelkul hivom, de mas amikor csak “igy” beszelgetnenk par mondatot

2020. szept. 2. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt eszembe se jutna anyámnak ilyet írni, de hívás előtt se kérek tőle engedélyt. Felhívom és kész, a gyereke vagyok, fel sem merül bennem, hogy zavarom. Ha nem tud beszélni épp, akkor nem veszi fel és majd később visszahív, szerintem nem kell ezt túlgondolni.
2020. szept. 3. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!