Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szokott történni néha olyan...

Szokott történni néha olyan hogy nem vitatkoztok nagyon durvát anyukátokkal(épp egy hevesebb szó váltás történik csak), mégse szól hozzátok egész nap s ti sem hozza?

Figyelt kérdés
2020. aug. 10. 18:04
 1/3 striga ***** válasza:
100%
Igen, előfordul
2020. aug. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már én is szülő vagyok, és mivel a saját édesanyámmal átéltem ilyet részemről evidens,hogy a gyerekemmel nem fogok. Hozzáteszem: sokkal közelebb állunk egymáshoz, bizalmasabb a kapcsolatunk, kevésbé érződik a generációs különbség. Ráadásul mivel falun élünk az én szüleimnél még számított a "falu véleménye", nálam ez már messzemenőkig nem így van.

Nagyon jó a kapcsolatom a fiammal, mindent meg tudunk beszélni. Ez persze nem azt jelenti,hogy sosem különbözik a véleményünk, és persze a magánélete nem minden rejtelmébe avat be, de hálát adok a sorsnak Érte...


Én viszont alapjáraton kibeszélős vagyok, a duzzogással semmit nem lehet leérni. Ahogy konfliktuskerüléssel sem.

2020. aug. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem kétszer megcsinálta, hogy két hétig, aztán egy hónapig hozzám sem szólt, pedig dicséretet érdemeltem volna azért, amire berágott.
2021. szept. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!