Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukám nem akarja elfogadni,...

Anyukám nem akarja elfogadni, hogy szeretnék egy pszichológussal beszélgetni a suliban. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy anyukám mindenért magát okolja... Szó szerint mindenért. Nem tudja elfogadni hoyg járjak az iskolapszichológushoz, mert hogy ez biztos az ő hibája meg hogy miatta is van. De neki szinte semmi köze nincsen hozzá hogy nekem mennyire lesz kedvem. Sőt. Most igazán jól jönne... (trichotillománia) régen a szüleim nagyon csúnyán veszekedtek, csúfoltak a suliban, stbstb... Apukammal meg nem beszéltem erről mert ő dolgozik és ma este jön haza. (szülői beleegyezés kell a pszichológushoz.)azt hozzateszem hogy anyukámmal a legjobb a kapcsolatom a családból.

2020. szept. 3. 18:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy alakulnak a dolgok? Egyébként szerintem amikor én suliba jártam az iskolapszichológushoz nem kellett semmilyen engedély... pont ez volt a lényege.
2020. szept. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

#11es nem sokat javultak... De hát elvileg tegnap anya és apa beszélgettek erről és lehet hogy benne lesznek

De én már azon is gondolkozom hogy mégse kéne mennem pszichológushoz... Vagy egyáltalán néha élnem se kellene...

Amúgy szülői beleegyezés kell tényleg és mind a 2 szülő telefonszama... Na mind1 majd kiderul mi lesz

És köszönöm mindenkinek aki segít! :)

2020. szept. 4. 16:59
 13/13 anonim ***** válasza:

Anyukáddal a legjobb a kapcsolatod a családban. Önmagát okolja azért, mert pszichológushoz akarsz menni.

Nahát, ha ilyesmiket írsz "...néha élnem se kellene...", ha ilyenről értesül - ne adj' isten - be is váltod, akkor örök életében bűntudata lesz, mert igazolni látja - tévesen -, hogy ő az oka mindennek.

Légy észnél és láss tovább az orrodnál!

2020. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!