Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális ha apámnak sok a...

Normális ha apámnak sok a perverz vicce otthon?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, van két fiatalabb húgom.

Az utóbbi 1-2 évben apám folyton obszcén vicceket ejt el... olyanokat mond, hogy milyen jó koffere van annak a korombeli lánynak az utcán...viccesnek találja és külön felhívja rá a figyelmet. Szerintem ez nagyon ijesztő ha egy közel 50es férfi közel a húgaim korabeli lányokra mond ilyet. Úgy hogy ott van anya is de ő is csak rászól meg én is hogy ez nem vicces de akkor is csak nevet... Múltkor kérdezte, hogy jó e a szex a barátnőmmel... engem úgy meglepett h rávágtam persze de aztán eszembe jutott hogy lehet elképzeli a barátnőmet meg engem...


Ez általános?


2020. szept. 9. 13:44
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De nekem arról nem kéne tudnom nem???
2020. szept. 9. 22:13
 22/27 anonim ***** válasza:
0%

#21 Nézd a jó oldalát, felnőttként kezel! ;)

Mindig arra várnak a fiúk, hogy apjuk egyenlő félnek tartsa őket.

2020. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
93%
Undorító, hogy a saját lányai előtt beszél szexről és hogy a barátnődre is célozgat. Én ezért férfiként pofán verném. Megérdemelné.
2020. szept. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
#23 Te legalább egy dolgott félreértettél.
2020. szept. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező, te nem anyámasszony katonája vagy, hanem normális, tisztelettudó férfi. Az apád lehet jó ember, de ettől még egy ordas nagy tahó módjára viselkedik.


24N

2020. szept. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
10%
Szerintem meg csak próbál ,,humoros’’ lenni vagy nem tudom. Szerintem nem azért kérdezte, hogy rendben van e a szex a barátnőddel, mert szeretné, hanem csak próbált felhozni valami témát vagy nem tudom. A nőket meg minden heteró férfi megnézi mindegy hány éves. Ha zavar a téma ülj le és beszéld meg vele
2020. szept. 13. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Le merem fogadni, hogy a kocsmában, a haverok között is a párod nemi élete a beszélgetés egyik tárgya. Ha már a tesók előtt úgy beszél, mintha vérbeli r.bancként tartaná őket számon, legalább benned legyen annyi, hogy megpróbálod észre téríteni, hogy nem a bordélyban, a madámmal beszélget, hanem a családtagjait alázza a parlagi viselkedésével.

Még nem árulja őket?

Pár év múlva, ha a tesókból ömlene a hasonló beszéd, biztosan ő tiltakozna a leghangosabban, ő qrvázná le legelőbb a testvéreidet. Ha ezt te tűröd, az ellen se tiltakozz majd, ha arról értesülsz a faluvégen, milyen jó bőr a párod, és a fél falu kanja ajánlatot tesz neki és a testvéreidnek, mint elhíresült r.bancnak.

Tőlem egyszer kérdezné meg, milyen a szex a párommal, barátilag kirúgnám néhány fogát. Anyádat csókoltatom!

2020. szept. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!