Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem akarja elhinni...

Anyám miért nem akarja elhinni hogy nem járunk?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy legjobb fiú barátom(hívjuk Ádámnan). Jelenleg én 20 vagyok ő 21 és 17-8 éve ismerjük egymást. Nagyon hamar nagyon szoros kapocs volt köztünk és ahogy telik az idő egyre szorosabb. Az összes emlékem hozzá fűződik és mindig is együtt csináltunk mindent. Én anyammal élek apám kint lakik németországba és egész életembe max 2× láttam. Egy 2 szobás lakásba élünk. Ádám most augusztus közepe óta hozzánkköltözött több okból is. Így mégtöbbet vagyunk együtt. Anya a vírus miatt itthon dolgozik február óta meg fél a vírustól különböző egészségügyi problémái miatt. Mi Ádámmal kb minden éjszaka ejféltől 2-3ig kimegyünk egy kicsit sétálni a városba és tök hangulatos este az egész meg egy ember sincs. Amit anyám tud mert kb hajnali 4 ig fent szokott lenni. Itt az a baj hogy anyámmal elkezdtem az utobbi időben veszekedni ami eddig sose volt. De ezt is akkor szokta ha pl Ádam nincs itthon, amikor elmegy dolgozni vagy ha este zuhanyzik én meg csinálom a vacsorát a konyhába hármunknak. Mindig olyanokat vág a fejemhez hogy nem normális hogy csak barátság néven ilyen közvetlenek vagyunk egymáshoz meg mindig eljárkálunk éjszaka. Meg az is szokta mondani hogy akkor miért nem húztúk szét az ágyakat(mindig is olyan volt az ágyom hogy két egyszemélyes összetolva). Meg Ádám hétközbe napi 4 órát dolgozik amikor nincs itthon és mindig amikor hazaér megölelem. Meg anyám már azt is elkezdte mondogatni hogy mondjam el hogy együtt vagyok Ádmmál és hogy ő elfogadja de mondjam már el. Ádám erre csak azt mondja hogy hagyjam hogy elmenjen a fülem mellett és ne érdekeljen de engem már nagyon zavar és anyámal meg nem lehet megbeszélni. Mindig azt mondja hogy olyan téren is biztos hogy van köztünk valami. Meghogy úgy nézek Ádámra ahogy senki másra sem amit meg nem értek.

2020. szept. 17. 19:29
 171/230 anonim ***** válasza:
22%
162
2020. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/230 A kérdező kommentje:
Miért?
2020. szept. 20. 22:31
 173/230 anonim ***** válasza:
21%
Miért? mert kitaláltad ezt a kis színes történetet a részletezésből, meseszövésből már látszott.
2020. szept. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/230 anonim ***** válasza:
12%
#10 válaszoló vagyok, én már az elején leírtam hogy ez egy kamu kérdés. Valami unatkozó lányocska találta ki, unaloműzésből, biztos karanténba rakták az osztályát, és nem tud mit csinálni a felszabadult idejében.
2020. szept. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 175/230 A kérdező kommentje:
Imádlak de nem így van. Eskü sorozatot nezünk (Így Jártam Anyátokkal) régen nem néztük és tegnap eszembejutott és tegnap el kezdtük újranézni.
2020. szept. 20. 22:42
 176/230 A kérdező kommentje:

#177 azt hogy meseszerű-e azt nem tudom. Ez van, így fogalmazok sok könyvet olvastam. Meg szerinted részletes ami (valamennyire) igaz de ez is olyan hogy ha valamit írok akkor szeretem részletesen leírni hogy az emberek kicsit jobban belelássanak a dolgokba de ha ez ennyire zavar akkor most nem fogom annyira részletesen leírni. (Bár nem is neked írom hanem akit esetleg érdekel)


FEJLEMÉNYEK

Éjszaka amikor mentünk sétalni a dunapartra (nem budapesten élünk) majdem felrobbantam annyi minden gondolat volt bennem. Amikor odaértünk a kívánt helyhez elcsitítottam hogy beszeljek én mert ő valami tök random dologról beszelt de a sztori szempontjából midegy. Szóval elnémítottam elé léptem elég közel (kicsit túl közel) és megkérdeztem hogy akkor mi van köztünk? Akart valamit mondani de nem jött ki a száján. Fél percig kb csak néztük egymást és fél perc után valami elkattant bennem és megcsókoltam (amit viszonzott egyébként). Azta rohadt jó volt. Utána meg átbeszéltük hogy mi is van köztünk és arra jutottunk hogy együtt vagyunk de csak anyámnak mondjuk el és senki másnak. Bár a környezetünk is elfogadó és Ádám szülei is de talán egyszer majd. Anyámnak is azért mert hogy ne piszkáljon hogy járunk vagy sem, másrészt azért mert mégis vele lakunk és ennyit megérdemel hogy tudjon.

2020. szept. 21. 06:59
 177/230 A kérdező kommentje:
Ja és anyámnak ma fogjuk elmondani majd írok hogy mit mondott.
2020. szept. 21. 07:00
 178/230 anonim ***** válasza:
88%

Gratulálok 🙏🙏

Nagyon bátor voltál! ☺️

Írj majd, hogy mi volt anyuddal.

2020. szept. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/230 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom hogy mennyire bátor voltam mert a fejembe tök máshogy kepzeltem el csak improvizáltam.
2020. szept. 21. 07:12
 180/230 anonim ***** válasza:
81%

Grat 🙂


Jól csináltad a lényeg megvolt


Szerintem most mindkettőtöknek a fejében van elég gondolat erről szóval jól fog ez alakulni

2020. szept. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!