Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám miért nem akarja elhinni...

Anyám miért nem akarja elhinni hogy nem járunk?

Figyelt kérdés
Fiú vagyok és van egy legjobb fiú barátom(hívjuk Ádámnan). Jelenleg én 20 vagyok ő 21 és 17-8 éve ismerjük egymást. Nagyon hamar nagyon szoros kapocs volt köztünk és ahogy telik az idő egyre szorosabb. Az összes emlékem hozzá fűződik és mindig is együtt csináltunk mindent. Én anyammal élek apám kint lakik németországba és egész életembe max 2× láttam. Egy 2 szobás lakásba élünk. Ádám most augusztus közepe óta hozzánkköltözött több okból is. Így mégtöbbet vagyunk együtt. Anya a vírus miatt itthon dolgozik február óta meg fél a vírustól különböző egészségügyi problémái miatt. Mi Ádámmal kb minden éjszaka ejféltől 2-3ig kimegyünk egy kicsit sétálni a városba és tök hangulatos este az egész meg egy ember sincs. Amit anyám tud mert kb hajnali 4 ig fent szokott lenni. Itt az a baj hogy anyámmal elkezdtem az utobbi időben veszekedni ami eddig sose volt. De ezt is akkor szokta ha pl Ádam nincs itthon, amikor elmegy dolgozni vagy ha este zuhanyzik én meg csinálom a vacsorát a konyhába hármunknak. Mindig olyanokat vág a fejemhez hogy nem normális hogy csak barátság néven ilyen közvetlenek vagyunk egymáshoz meg mindig eljárkálunk éjszaka. Meg az is szokta mondani hogy akkor miért nem húztúk szét az ágyakat(mindig is olyan volt az ágyom hogy két egyszemélyes összetolva). Meg Ádám hétközbe napi 4 órát dolgozik amikor nincs itthon és mindig amikor hazaér megölelem. Meg anyám már azt is elkezdte mondogatni hogy mondjam el hogy együtt vagyok Ádmmál és hogy ő elfogadja de mondjam már el. Ádám erre csak azt mondja hogy hagyjam hogy elmenjen a fülem mellett és ne érdekeljen de engem már nagyon zavar és anyámal meg nem lehet megbeszélni. Mindig azt mondja hogy olyan téren is biztos hogy van köztünk valami. Meghogy úgy nézek Ádámra ahogy senki másra sem amit meg nem értek.

2020. szept. 17. 19:29
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/230 anonim ***** válasza:
92%
Tudod mit csinálnék? Megmutatnam neki a kérdéseket + válaszokat és megkérdezném, hogy akkor ez most mi szerinte.
2020. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/230 anonymousreview60 ***** válasza:
88%

"Meg hogy hogyan kéne kezdeményezni? Csókkal ..." Vagy simogatással. Vagy "alvás" közben "véletlenül" "odatéved" a kezed.

"de az meg olyan sok." Egy szakadékot sem lehet 2 lépésből átugrani.

"Meg mikor kell vagy mikor se hol és hogyan és ez is olyan összetett." Effektíven egy ágyban alszotok. Ha nincs nagy sivalkodás, anyádnak fel sem tűnne talán.

2020. szept. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/230 A kérdező kommentje:

#82 a kérdést/válaszokat valószínüleg nem fogom megmutatni neki de volt már olyan hogy megkérdeztem tőle hogy szerinte mi van köztünk és csak annyit válaszolt hogy: valami ami több mint barátság. Utána meg másról kezdtünk el beszélni.


#83 azt hogy "Meg mikor kell vagy mikor se hol és hogyan és ez is olyan összetett." Azt úgy értettem hogy nem tudom hogy mikor van az a pillanat amikor kezdeményeznem kéne meg ilyenek.

2020. szept. 18. 21:05
 84/230 anonim ***** válasza:
81%

Kedves kérdező, gyakorlatilag mindent csináltok szexen és csókolózáson kívül. Ez már egy párkapcsolat, függetlenül attól, hogy kimondjátok vagy sem. És értem, hogy bonyolult, viszont ha leegyszerűsíted, szerintem könnyebben fogtok boldogulni. :) A leegyszerűsítés pár kérdés megválaszolásából áll és utána cselekvésből.

Akarok beszélni vele? Igen/Nem.

Miért alszunk együtt?

Miért nem lánnyal akarok aludni?

Miért érzem azt, hogy neki olyan dolgokat is elmondhatok, amiket másnak nem?

Vonzónak tartom külsőleg és belsőleg? Igen/Nem.

Mit érzek, amikor másokkal (lányokkal) látom? (Úgy, hogy járnak)

Gondolok rá napközben?

Aggódom érte olykor?

2020. szept. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/230 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy mikor van AZ A PILLANAT, azt szerintem a kapcsolataidban is tudtad, és megcsókoltad a lányt vagy ilyesmi. Ezt racionálisan nem lehet kilogikázni...
2020. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/230 A kérdező kommentje:
#85 ezeket a kérdéseket így átgondoltam magamba (ha valakit érdekel leírom) lehet benne valami de akkor miért nem elöbb gondolkodtunk ezen? Miért csak az utóbbi pár hónapban kezdtünk el mi is a témáról beszélni pedig elötte is nagyon szoros kapcsolat volt köztünk.
2020. szept. 18. 22:37
 87/230 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért, mert anyukád is most kérdezte meg. Vagy azért, mert eddig hiába volt szoros a kapcsolat, most még szorosabb lett vagy megváltozott közöttetek valami.
2020. szept. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/230 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy érdekel minket, nem véletlen kaptál ennyi választ :D
2020. szept. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/230 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Engem érdekelne, leírod?
2020. szept. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/230 A kérdező kommentje:

Akarok beszélni vele? Igen


Miért alszunk együtt? Erre konkrét válasz nincs. Csak úgy, szeretem ha a közelembe van.


Miért nem lánnyal akarok aludni? Mert nem akarok barátnőt meg amúgy semmilyen kapcsolatot egy lánnyal


Miért érzem azt, hogy neki olyan dolgokat is elmondhatok, amiket másnak nem? Mert ez a bizalom és tudom hogy nem fogja elmondani senkinek és másba meg nem tudok ennyire bízni.


Vonzónak tartom külsőleg és belsőleg? Szerintem (talán) igen.


Mit érzek, amikor másokkal (lányokkal) látom? (Úgy, hogy járnak) hát minden barátnőjével elég kritikus voltam a kapcsolatuk elején utána meg néha zavart hogy nem tudok annyit találkozni vele de ez fordítva is így volt.


Gondolok rá napközben? Persze. Ha nincs velem akkor folyton rajta agyalok vagy amit mondott vagy amit én mondtam neki vagy ilyesmi.


Aggódom érte olykor? Igen, néha tulzásba is viszem.

2020. szept. 18. 22:46
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!