Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan kérdezzem meg a szüleim...

Hogyan kérdezzem meg a szüleimet hogy át-e mehetek a barátomhoz vagy h találkozhatok e vele?

Figyelt kérdés

Szeretnénk már találkozni egymással. Csak nem tudom hogy kérdezzem meg hogy talizhatok-e vele. Már több mint 1hónapja vagyunk együtt és csak egy sima tali lenne az egész.

De amikor szóba hozom a barátomat akkor nem igazán reagál rá anyám inkább kerüli a témát és nem kérdez róla semmit.

Van ötletettek hogyan lehetne "finoman" közölni?



2020. szept. 18. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia anya az lenne a kérdésem hogy találkozhatok (a barátod neve)-vel? Tudod ő a barátom és szeretnék vele találkozni.
2020. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok? Hol találkoznátok? Hol ismerkedtetek meg? Szüleid ismerik-e az illetőt?

Hogy vagytok együtt, ha még soha nem találkoztatok? Azt íros, hogy szeretnétek MÁR találkozni. Vagyis eddig nem tettétek. Nyugodtan kérdezd meg egyenesen, de nyilván a válasz a fenti 4 kérdésemre adott válasz függvénye lehet.

2020. szept. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mondd hogy szeretnél beszélni vele. Együtt jársz XY-nal, itt és itt ismerkedtetek meg stb. (mesélj nek), szeretnél találkozni vele.


Hány éves vagy?

2020. szept. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy 1 hónapja vagytok együtt, amikor még nem is találkoztál vele??? Ez senkit sem zavar a kérdés alatt csak anyucit otthon???

Attól, hogy ír valakinek valaki akármit, még nincsenek együtt:DDD

Lehet egy vén pedó is...


Most ez a kérdés két 10 éves gyerek haversága vagy szerelme???

Kérdező, te ki sem mozdulhatsz a szobádból, ha kb ennyit szólsz anyucinak, mint nekünk, akkor ne is csodálkozz.


Ki ő, hol lakik, hozd át, mutatkozzon be..., de hát mennyi idős vagy vajon...

2020. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Neked nincs barátod. Persze, hogy hárít anyád. Egy ismeretlen, internetről előrántott idegennel, akivel egy hónapja beszélgetsz, nem lehettek együtt, nem járhattok együtt.

Ha komolyan akar valamit, akkor elutazik hozzád, suli után megvár és majd azután beszélhetsz róla anyádnak.

2020. szept. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Előre bocsánat hogy, nem válaszoltam.

Kb 2órára lakik tőlem kocsival.

Fizikailag még nem de videóchaten már láttuk egymást +napi szinten képezés és beszélgetés.

Szinte ugyan azok a hobbik, érdeklődési körök.

Ő eddig a második kapcsolatom.

Komolyat szeretne és én is.


A kérdést szóba hoztam anyámnak neki csak annyi volt a válasza:

"Csináljak amit akarok ő úgyse tudja meg akadályozni és nem akarja meg ismerni."

Ez számomra elég rosszul esett és mondtam neki.

Azért nehéz számomra az ilyen fajta kérdéseket feltenni mert, a testvérem beteg.

2020. szept. 22. 06:57
 7/10 anonim ***** válasza:
69%

Kapcsolatod??? 🤣🤣

Hú, nagyon buta, naiv gyerek vagy még. A testvéred betegségének pedig nincs hozzád köze olyan értelemben, hogy attól még lehetne saját életed.

2020. szept. 22. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Meg elszeretne jönni de neki is ott a suli.

Meg persze nekem is.

Busszal 8órás az út oda és vissza összesen.

Persze nem vagyok bolond óvatos vagyok. Meg amikor talizunk olyan helyet választok ahol vannak emberek .

2020. szept. 22. 07:03
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemtudom hány éves vagy, de én nem kezdenék olyan kapcsolatba amihez 8 órát kell utazni, főleg hogy anyukádat elnézve támogatásra, segítségre nem igazán számíthatsz ebben. A húgom meg az akkori párja pont ilyen messze laktak egymástól, végignéztem mit szenvednek. Ne kezdj bele.
2020. szept. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Milyen kapcsolat? Neked semmilyen kapcsolatod nincs. Netes beszélgetőtársad van.

Ha nagykorú vagy, akkor és oda mész, ahová csak akarsz. Mondjuk kicsit fura távolságnak tartom azt, ami kocsival 2 óra, busszal meg 8. Hogy is van ez?

Ha neked ilyen bonyolult a buszos közlekedés, neki meg van lehetősége autóval jönni, akkor inkább neki kéne jönni. Vagy azt akarnád elérni, hogy anyád vigyen el kocsival? Nálam sem lenne nyerő a dolog!

Ha kiskorú vagy, akkor meg pláne maradj a hátsódon. Ha a "barátod" annyira komolyan gondolja, akkor utazzon ő hozzád.

2020. szept. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!