Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként mennyire számíthat...

Felnőttként mennyire számíthattok anyagi segítségre családon belül? Például lakás vásárlás.

Figyelt kérdés
2020. szept. 18. 21:54
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%
Én szerencsére igen - a szüleim szívesen segítenek öcsémnek és nekem is, és vannak olyan anyagi helyzetben (jól örököltek és ők is jól bántak anno a pénzzel, és azért sokkal helyzetből indultak, ami a munkaerőpiacot, bér-árak arányt illeti, mint mi). Nyilván ha nyomorognának, vagy le kellene mondaniuk dolgokról, nem is fordulna meg a fejemben az sem, hogy elfogadjam, nemhogy kérjem. És nem is szoktam én kérni, hanem ők ajánlják fel általában. És amúgy nagyon hálás is vagyok, mert így van lakásom (ill. költözöm majd egy jobb lakásba kb. télen), és nem 20 évig kellett kuporgatnom vagy hiteleznem, és tudtam élményekben gazdag életet élni.
2020. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
67%
Én eleve nem is akarok rájuk számítani ilyen téren. Köszönöm szépen, de nem kérek anyagi beavatkozást az életembe. :D
2020. szept. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!