Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám teljesen meg van huzatva...

Anyám teljesen meg van huzatva az utóbbi időben ezért tényleg mindenért engem kell hibáztatni?

Figyelt kérdés
Teljesen ki van kapcsolva agyilag ahogy viselkedik. Üvölt, ordít, kiabál, össze vissza beszél minden marhaságot, mellesleg a pasija al is ruheljuk egymást. Jelenleg 2 hete költöztem haza, bele szálltam a rezsi e, segítek ahol tudok. Erre ezt érdemlem? A pasija azt várja mikor köthet belém, mindig kíváncsiskodik van e pasim ha igen akkor kicsoda, kerdezoskodik utánuk... Normális az ilyen? 30 leszek lassan! Mellesleg volt az úriemberek egy hatalmas vitam pár hete, meg csinálta a cirkuszt utána meg neki allt feljebb. Anyám is teljesen megvaltotozott. Velemezes mázas, velem meg mint a kutyával. Neme lehet a pasinak közé ehez a. Viselkedésehez?
2020. szept. 22. 11:36
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%
Ahhoz képest hogy harminc leszel, nem tudsz értelmesen írni. Harminc évesen minek költözöl anyád nyakára? Nem telepszel a nyakukra, nincs vita. Az az ő otthonuk, nem a tied. A pasi meg azért kérdezősködik hogy van-e hapsid, mert reménykedik hogy elhúzol, és újra nyugalom lesz náluk.
2020. szept. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Az komoly 😄😄😄
2020. szept. 22. 11:55
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Mi a szarnak költözték vissza? 30 éves vagy, ha már a nyakára költözöl, akkor szépen elviseled a szabályait.
2020. szept. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek az elsővel.
2020. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
76%
Van ám értelmi szint nálad kérdező.. Szegény anyád.
2020. szept. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

"2 hete költöztem haza, bele szálltam a rezsi e, segítek ahol tudok. Erre ezt érdemlem?"

Kamukirálynő! Te költöztél haza!

2020. szept. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
94%
Nem esett messze az alma a fájától 🤔
2020. szept. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
94%
Aha, harminc éves vagy és a te lakásodban anyád lakik.. nagyon hihető.
2020. szept. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem írtál le semmit, hogy milyen konfliktusok voltak, így nem lehet eldönteni, hogy kinek van igaza.

Az azért nem tragédia, hogy érdeklődik a pasija, hogy próbál veled beszélgetni. Persze, nyilván ez van, akinek kíváncsiskodás, de nem kell ebből ekkora ügyet csinálni.

Én a kérdésből és a leírásból is egy 14-16 éves kislányra gondoltam, nem egy felnőtt nőre.

2020. szept. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
93%
Egy HISZTIS tizenhat évesre. És az hogy esetleg tulaj, vagy résztulaj, nem jogosítja fel hogy más nyakára költözzön.
2020. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!