Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A kollégáim mindenért engem...

A kollégáim mindenért engem hibáztatnak, gyenge vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

21/F

Ugye kezdő munkás vagyok, és lassabb tempóban megy nekem a munka, de igyekszem gyorsan dolgozni. Ha lassan dolgozok az a baj, ha gyorsan az a baj.


Na de rátérek a lényegre: Az egyik szerb munkás, aki beolvassa a táviranyítót, állandóan kerget, siettet, hogy gyorsabban dolgozzak, de hisz igyekszem gyorsan dolgozni, beleadok mindent abba, hogy jó legyen. Lehet picit lassabban megy nekem a tempó, de ha lassabb tempóban dolgozom, pontosabban megy a munka, nem mikor kergetnek, siettetnek, akkor persze, hogy előfordul, hogy valamit nem olvasok be, de próbálok gyorsan dolgozni, próbálok mindent bele adni. Ha gyorsan dolgozok, akkor még hogy álljak meg. Tegnapelőt állandóan cseszegetett a 2 szerb munkás. Mert nem olvastam be a címkét. Igen előfordult, hogy nem olvastam be a címkét, vagy rosszul olvastam be, de ők is elkövetnek hibát, és nem egyet, és egy szót sem szólok, és ha én valamit nem "olvasok be" akkor már mindenki engem támad, és nem egyszer előfordult, hogy ők csináltak hibát, és nem én, és ok nélkül hibáztattak. Senki egy szót se szólt rám, csak ez a kettő szerb munkás állandóan cseszeget. Nem egyszer OK nélkül csesztek le, rám ordibáltak, és aztán ő náluk volt a hiba, nem nálam. Hogy nincs jól rá ragasztva címke a kartonra, és oda hívta a liedert, hogy nézze meg, jól-e van rá ragasztva, és jól volt. Tsz.. Értitek eztet? Totálisan hülyének néznek engemet.

Mint tegnap is úgy felcsesztek munkában, hogy még: Hogy nem jól olvastam be a TV-t, de én láttam a számítógépen, hogy jól beolvastam a TV-t. Állandoán én voltam tegnap a hibás, mindenért, de aztán ő náluk volt ismét a hiba, és egy szót sem szóltak.


ÉN CSAK HALLGATOK, NEM MEREK VISSZA SZÓLNI.


Gyorsan dolgozzak, aztán, hogy lassan, hova sietek. A másik szerb munkás tegnap lecseszett az végett, mert "rosszul", lassan olvastam be a TV-t. Ha van akármilyen hiba, én vagyok a hibás, ha ki más ha nem én, ha ki más, és aztán megint megtudtam, hogy ők követték el a hibát, és nem én. Igen elkövetek hibát, bevallom, de nem állandóan én vagyok a hibás, nem mindig én csinálok hibát. Pedig a számítógépen mutassa, hogy jól beolvastam, és nevetnek, stb. Hogy gyorsan kell itt dolgozni. Aztán egy cigány asszony eljött hozzánk csatlakozni, dolgozni. Hogy rosszul ragasztom rá a címkét a kartonra, és ha ilyen lassan fogok dolgozni akkor "levágja a fejem", úgy mutatta, aztán azt mondta, hogy viccelt csak, hogy kirúghatnak stb. Van ott egy cigány fiú, aki állandóan mondja, hogy miért nem szólok nekik vissza, de én nem vagyok olyan, hogy összefogok velük, fogok velük kiabálni, veszekedni. Tény és való, hogy emberek vagyunk, tévedünk, de hogy OK nélkül engem vádólni mindenért, azért ez már sok. És még nem beszélve arról, hogy totálisan hülyének néznek engemet. Tegnap el tették a címkét, hogy ne tudhassam rá ragasztani a kartonra. Elegem van komolyan mondom. Aztán próbálnak finoman, szépen velem kommunikálni, de akkor már megbaxxxhassák.


Hogyan szóljak nekik vissza?

Mit tegyek?

Menyjek másik mukahelyre?

1 hónapot vagyok itt.


2019. jún. 8. 15:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem te vagy a gyenge, hanem ők. Oklevelet érdemelnek az emberi viselkedésükért és szakértemükért.
2019. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
tessék???
2019. jún. 8. 15:17
 3/12 anonim ***** válasza:
Meg kell szopatni őket egy párszor, de úgy becsülettel. Esetleg ha már nagyon unod, megkérdezheted, hogy mondjuk él-e még az anyukájuk. Ha igen, akkor kérdezz rá, hogy miért nem azt b*szogatják. Nem szabad hagyni, hogy a fejedre nőjenek.
2019. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
15:18: Az a legnagyobb baj, hogy én hagyom magam, nem szólok vissza, inkább hagy mondják a magukét. Nem vagyok konfliktus kereső ember. Szeretek mindenkivel jóban lenni, nem vagyok haragtartó. De tegnap nem hiányzott sok ahhoz, hogy ordibáljak velük.
2019. jún. 8. 15:25
 5/12 anonim ***** válasza:

Valami munkahelyi vezetőnek nem tudsz szólni a csetnikek miatt?

Hol van ez a gyár?

2019. jún. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig csak az lesz a megoldás, hogy elkezded te is nasztatni őket, de rendesen!
2019. jún. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És szerinted ő mit fog csinálni? Megmondja nekik, hogy hadjanak békén, és kész, és nem muszáj, hogy ők ezt elfogadják. AZ van, hogy otthon kiskirályfi vagyok, de ha elmegyek valahova mint pl munkába ott belém kezdegetnek, nem tudom megmondani a magamét, mert félek
2019. jún. 8. 15:29
 8/12 anonim ***** válasza:

Magyarországon van a gyár?

Ha igen,megmondod a csetnikeknek,hogy menjenek haza,vagy láncra lesznek verve,mint Tito kutyái!

2019. jún. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Mond fel!!! Legjobb dolog felmondani.
2019. jún. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Mondj fel!!!
2019. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!