Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi volt a legdurvább dolog...

Mi volt a legdurvább dolog amit a szüleitek mondtak nektek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok különböző történetekre.
2020. szept. 27. 16:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%
Hogy a fiúk meg a lányok szexelnek. :o
2020. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem nem voltak nagyon durva veszekedeseim szüleimmel, es jónak mondható a kapcsolatunk, de a jegyeket komolyan vettek mindig is, es ha becsúszott par rossz jegy, akkor mindig azt mondtak hogy igy semmi lesz belőlem, es csalódtak bennem. Számomra ez volt a legrosszabb, mert nem voltam rossz tanuló, mindig 4,2 fölött zártam, es most egyetemre jarok. Mar mindenképp lesz belőlem valaki, de nem ilyen mondatokkal kell ösztönözni a gyereket, mert ezt sosem fogom elfelejteni.
2020. szept. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
85%
Az, hogy mivel véletlen csúsztam be, elrontottam az életét.
2020. szept. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 7 éve depreszióm volt az egyik szülő azt mondta reméli,hogy az én gyerekem is ilyen lesz,hogy megtudjam milyen nekik.
2020. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Azért ment el az apád, mert lány lettél.
2020. szept. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
88%
Mikor 12 éves voltam, egy ideig nagyon rossz volt az anyagi helyzetünk. Akkor azt mondta anyum, ha akkor lett volna ez mikor én születtem, akkor örökbe adtak volna.
2020. szept. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Amikor 5 hónapon át ingyen dolgoztam apám vállalkozásában, mindentől megfosztva (pénz,barátok,szórakozás) amiért "nagyképű" voltam. Ha szóvá tettem, hogy fáradt vagyok, a válasz a következő volt : Nem kötelező itt lakni, elmúltál 18.


Mindezt azért, mert nem tudtam mit akarok érettségi után:) Utólag derült ki, hogy direkt szándékosan tették ezt, azzal a tudattal, hogy fel fogom adni. Meg akarták mutatni milyen "az igazi munka".


Azóta semmire sem tartom őket. Ennyit nyertek ezzel.

2020. szept. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem szigorúak a szüleim és sokszor kapok a szíjjal és olyankor mondanak olyat hogy nem vagyok jó semmire, mindig csak szégyent hozok rájuk, irigykednek más szülőkre akiknek különb gyerek jutott.
2020. szept. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

A szüleim elváltak kiskoromban, és apámat utána már egyáltalán nem érdekeltem (nem keresett, ha mentem hozzá, kb. hazaküldött). Anyám nevelési eszköze többek között a fenyegetés és a zsarolás volt, ezért ha bármi apróság nem úgy volt, ahogy ő akarta, akkor bemondta, hogy "menj lakni apádhoz, ha nem tetszik, már szedem is a cuccaidat és mehetsz oda".

Aztán ha valamit kisebb gyerekként, olyan 10-12 évesen nem olyan minőségben takarítottam, akkor meg azt mondta: "ha egyszer lesz lakásod, a szar a falról fog folyni nálad".

Lekuvázott, mert nem vettem fel sapkát, ja meg kiskoromban sokat mondta azt is, hogy bead nevelőintézetbe (egyáltalán nem voltam rossz gyerek, csak mondjuk szólt, hogy mosogassak, én meg mondtam, hogy 5 perc, neki azonnal kellett).

2020. szept. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

Anyám:

"Azt hiszed, hogy kellesz oda?" - ha menni akartam valahova

"Ki kíváncsi rád szerinted?"

"Még egyszer biztos nem szülnék gyereket"

16 évesen azzal cseszegetett, hogy vibrátort kérek-e karácsonyra.

Mindenkinek feketített mindenféle hazugsággal, sorolni sem tudom. De a tetteiben ennél is rosszabb volt...


Apám:

"Te tetted tönkre a házasságunkat"

"A testvéred miattad lett drogos"

2020. szept. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!