Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan akadt ki az autóvásárl...

Jogosan akadt ki az autóvásárlás miatt?

Figyelt kérdés

Apumnak most volt a 60. születésnapja és a 2 tesómmal vettünk neki egy új autót, amit még régebben kinézett magának. Nem kell luxus autóra gondolni, egy egyszerű középkategóriás. Hatalmas volt az öröme apunak, tényleg látszott rajta, hogy nagyon örül. Én már ekkor láttam anyán, hogy nem tetszik neki a dolog, de itt még nem szólt semmit. Később félrehívta hármunkat, és mondta hogy ezt nagyon nem kellett volna és minek vettünk ilyen drága ajándékot, a másik autó is jól működik stb stb. Mondtuk, hogy 60. szülinapra ezt terveztük, erre lett pénz félrerakva. Mindhárman jól keresünk, úgyhogy nem a megélhetésünk forog kockán. Továbbá már rég nem élünk a szülőkkel, úgyhogy még csak ebbe se lehet belekötni, meg ráfogni, hogy ez a baja. Nekünk eléggé úgy tűnt, hogy irigykedik és már előre eldöntötte, hogy neki nem fogunk ekkora összegű ajándékot venni, ha majd 60 éves lesz. Ez persze nem igaz, mert neki is valami emlékezetest szeretnénk adni. Most eléggé meg van sértődve, amit nem tudok hova tenni. Inkább örülhetne apával, főleg azért, mert már 2 autó van a családban, tehát ő is tudja majd vezetni a régebbit, bármikor amikor szeretné.

Szerintetek jogos volt a kiakadás? Ez mennyiben a mi hibánk?



2020. okt. 6. 13:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, azért majd megnézném, anyukádnak mit tudtok venni olyan értékben, mint az autó. (Bár szerintem EGYÁLTALÁN nem irigy anyukád, csak meglepődött.)

És hát igen, két kocsit fenntartani elég nagy nyűg.

2020. okt. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
75%
Azert egy autó elég nagy dolog, kihatással van rá is, fenn is kell tartani. Nem hiszem hogy irigy, de legalabb beavathattátok volna. Ez nagyon fura így.
2020. okt. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12 tudott róla, de nem tetszett neki az ötlet. Szerintem azt hitte, hogy majd meggondoljuk magunkat.
2020. okt. 6. 20:27
 14/16 anonim ***** válasza:
45%
Egy nő mindig irigy, ha nem ő kap valamit.
2020. okt. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
67%

Hát ha tudott róla es nem tetszett neki, várható volt hogy nem továbbra sem fog..

Mondta hogy miert konkretan?

2020. okt. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
#15 nem indokolta meg, csak annyit mondott, hogy vegyünk mást.
2020. okt. 6. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!