Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Harminchoz közeli emberek!...

Harminchoz közeli emberek! Milyen gyakran beszéltek a szüleitekkel?

Figyelt kérdés

Külföldön lakom, a szüleim külön élnek.

Nincsenek gyerekeim, melegként élek külföldön. Heti 1-2x telefonon beszélek a szüleimmel.

Kéthetente nagyimmal.


Ez normálisnak minősül?

Vagy túl ritka?



2020. okt. 6. 23:59
 1/5 anonim ***** válasza:
5%

Mi az hogy meleg ?

Nálunk meleg otthon van ahová haza járok , meleg baráti kézfogás van, meleg baráti üdvözlés.

2020. okt. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hogy jön ide, hogy meleg vagy?


Ahogy esik úgy puffan. Egy városban élek a szüleimmel, de van hogy hetekig nem beszélünk, mert sok a dolgunk. Van amikor hetente többször is felugrok hozzájuk. Nagymamámmal, kb negyedévente találkozok, telefonálni rikábban. Jó a kapcsolatom mindegyikükkel.

2020. okt. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én kb naponta beszélek a szüleimmel, vagy telefonon vagy messengeren, hetente kb találkozunk, de van, hogy csak véletlenül is össze futok anyukámmal. 10 percre laknak, és anyukám munkahelyem a lakásom mellett van.
2020. okt. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy jön ide, hogy meleg vagyok, hogy nincsenek gyerekeim/feleségem stb ami indokolná a ritkább beszédet.
2020. okt. 7. 10:59
 5/5 Metionin ***** válasza:
100%
30 vagyok, anyámmal heti 2 alkalommal beszélek telefonon, jobban mondva hallgatom és a megfelelő helyen beszúrom az ahá-kat.
2020. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!