Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a legrosszabb vagy bántóbb...

Mi a legrosszabb vagy bántóbb dolog amiket a szüleitek mondtak nektek?

Figyelt kérdés
Milyen helyzetben vagy okkal? Szerintetek megérdemeltétek?
2020. szept. 2. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Olvasd vissza a tobbi kerdest ugyan ilyen/hasonlo cimmel es megtudod.
2020. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%

"Mikor költözöl már el végre? 1 év még? Úristen! Az sok!" (Nem mintha nagy port kavartam volna otthon)

Amióta elköltöztem, 2 naponta írogat.

2020. szept. 2. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Kerdesekkel teli ***** válasza:
96%

"Undorito vagy"

"Haszontalan vagy"

"Mar elkoltozhetnel itthonrol"

"x/y jobb nalad"

"Semmire sem vagy jo"

Stb.stb😅

2020. szept. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
A családom azt szeretné, hogy egyetemre menjek, viszont nem találok olyan szakot, ami érdekelne. Mondtam nekik, nem látom értelmét éveket tölteni egy képzésen, amit már úgy kezdenék el, hogy nem azzal fogok foglalkozni, amit tanulok. És hogy nem éri meg csak azért egyetemre mennem, hogy legyen egy diplomám, amivel dicsekedhetnek az ismerőseiknek. Erre megkaptam, hogy a párom egyetemet fog végezni, és ha én nem, én leszek mellette a buta nő. Szerintem nem attól lesz valaki buta, hogy nem végzett egyetemet.
2020. szept. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%
Négyes, te ezt rendszeresen leírod? Amúgy ezen nem tudom mi esett rosszul, szerintem is állj neki tanulni
2020. szept. 3. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
8%

Az igazság. Mindig az fáj nektek a legjobban.

Egy szülő miért hazudjon a gyerekének? Miért dícsérje meg? A semmit, hogy köszönje meg?

Köszönje meg, hogy hajnali 11 és 13 óra között felébredtek?

Stb... Stb... Stb...

2020. szept. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
"Világra való vagy, csak nem erre"
2020. szept. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Egy ismerősömnek az anyja mondta, hogy azért vesz neki szép ruhákat, hogy legalább legyen valami szép rajta, ha már ő ilyen csúnya.
2020. szept. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Soroljam?! 🤣
2020. szept. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
86%

"Kár, hogy megszülettél"

"Bárcsak ne lennél"

"Menj k@rvának"

"Buta vagy"

"Kövér vagy"

"Ügyetlen vagy"


Egyszer kizárt otthonról, nem engedett be, tiszta ruha se volt nálam. Azt se tudta, hogy van e hol aludnom éjszaka. Sokat segített a felismerés, hogy rájöttem, anyám egy narcisztikus személyiség. El is költöztem azóta otthonról, amint tudtam.


Fontos lenne tudni és elfogadni az emberekbek, hogy nem kell mindenkinek gyerek. Sok alkalmatlan szülő van.

2020. szept. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!