Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon jóba lett azzal...

Anyám nagyon jóba lett azzal a személlyel akit utálok. Jogosan haragszok rá ezért?

Figyelt kérdés

Évek óta nem szimpatikus nekem a csaj, és régebben együtt ‘utáltuk’ vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Szóval egyikőnknek sem volt szimpatikus. Volt anyukámmal 1 éve egy mélypont a kapcsolatunkban, azóta nagyon megváltozott. Azóta kibékültünk de teljesen más lett a kapcsolatunk. Most pedig hallom vissza, hogy mennyi időt tölt azzal a személlyel akit utálok.

Tegyük hozzá a nő elég szépen ki**ott velem annak idején ebből is indult az ellenszenv részemről.

Azért anyámtól nem ezt vártam volna ezek után. De ő ebbe semmi rosszat nem lát..

Jogosan haragszom rá? Annyira elárulva érzem magam...



2020. okt. 15. 12:32
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
65%

kérdező, fordított helyzetben mi lenne a véleményed...?


Ha anyád bele akarna avatkozni abba, hogy te kivel barátkozol....?

2020. okt. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
56%
Ezek szerint, anyukádnak, s majd a párodnak, mindig engedélyt kell kérnie hogy ezzel, vagy azzal szóbaállhat e. Beteg vagy.
2020. okt. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
36%
Persze, hogy jogod van egy gyerekes idiótának lenni, kérdés mennyit érsz vele :D
2020. okt. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
16%

csaj-nő, anyukám-anyám

bajok vannak itt

2020. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
72%
Igen, jogosan. Én sem barátkoznék azzal, aki ártott a gyerekemnek.
2020. okt. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
79%
Én azt gondolom, hogy a család erősebb kötelék, mint egy vadidegen iránt érzett szimpátia (barátság). Személy szerint én sosem tudnék barátkozni azzal, aki ártott (vagy csak rossz érzéseket keltett) a gyerekemnek. Nem kell utálkozni, oké, de én biztosan nem barátkozgatnék.
2020. okt. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
91%
kérdező, konkrétan mi volt az, ami miatt haragszol arra a nőre????
2020. okt. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
14%
Úgy látom, lételemed az utálat meg a harag. Jobban tennéd, ha megpróbálnád elengedni ezeket a dolgokat, megbocsátani, akinek lehet, mert ezekkel csak magadat mérgezed. Talán anyukád is rájött, hogy ezzel csak magának árt, azért van már jóban azzal az illetővel.
2020. okt. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
77%
Elég primitív szülő lehet az, aki olyannal barátkozik, aki ártott a gyerekének. Meg az is, aki vele ért egyet.
2020. okt. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
40%
A te haragod a te problémád, nem anyukádé!
2020. okt. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!