Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám nagyon jóba lett azzal...

Anyám nagyon jóba lett azzal a személlyel akit utálok. Jogosan haragszok rá ezért?

Figyelt kérdés

Évek óta nem szimpatikus nekem a csaj, és régebben együtt ‘utáltuk’ vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg. Szóval egyikőnknek sem volt szimpatikus. Volt anyukámmal 1 éve egy mélypont a kapcsolatunkban, azóta nagyon megváltozott. Azóta kibékültünk de teljesen más lett a kapcsolatunk. Most pedig hallom vissza, hogy mennyi időt tölt azzal a személlyel akit utálok.

Tegyük hozzá a nő elég szépen ki**ott velem annak idején ebből is indult az ellenszenv részemről.

Azért anyámtól nem ezt vártam volna ezek után. De ő ebbe semmi rosszat nem lát..

Jogosan haragszom rá? Annyira elárulva érzem magam...



2020. okt. 15. 12:32
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
29%

Nem semmi! Tudod mit? Anyukád úgy tudná jóvátenni az árulását, ha megemlítené az utált nőnek azt, amikor kib.szott veled. Anyád mondja el ennek a naaaagy barátosnőjének, hogy ő sem értett egyet azzal, ahogyan veled viselkedett, és akkoriban ki nem állhatta a most már barátnőt. Mondja el neki, hogy szeretné, ha bocsánatot kérne tőled, ezen felül valahogyan jóvá tenné a dolgot, ha nem lehetséges, kárpótoljon valami módon.

Ha erre anyád nem hajlandó, akkor igazi áruló! Akkor is áruló, ha mindezt elmondja neki, ámde a nő nem hajlandó bocsánatot kérni tőled, ámde ő mégis továbbra is barátkozik vele. Na, az igazi szemétség lenne!

2020. okt. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
23%

"Most pedig hallom vissza, hogy mennyi időt tölt azzal a személlyel akit utálok."

Miközben te hol vagy?

Kérdés, hogy anyáddal élsz-e.

Ha igen, miért nem teszel meg mindent, hogy veled töltse anyád az idejét?

Ha nem, akkor miért akarod irányítani anyádat, hogy mikor kivel van, egyedülléte ellen?

Ha te haragszol valakire, akkor haragusjon rá az egész világ?

2020. okt. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
74%
Anyád kétszínű. Majd karácsonykor fogd vissza magad az ajándékát illetően, anyák napján is csak sms-ben köszönts fel.
2020. okt. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
94%
Én egyszer anyámat számonkértem ilyenért. Hogy miért mindig másoknak akar megfelelni (mert ez lényegében az). Annyit mondott, hogy "ilyen vagyok, sajnálom". Én úgy voltam vele, hogy akkor én is sajnálom. Azóta nincs több tízezer forintos ajándék szülinapra, karácsonyra, minimalizáltam a találkozásokat, ennyi.
2020. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
13%
Árulás? Na b.szdki. Pisilni-kakilni szabad a hercegnő engedélye nélkül? Anyuka valószínűleg azért haverkodik, mert belátta hogy nem szent a kölke, és a másik nem az a szemét akinek a kérdező előadta. Eldöntötte-ő maga, kedveli-e az illetőt.
2020. okt. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Így is valamennyire kiforgatja a gyökerebbje, de ha még több infót ad akkor még jobban, szóval semmi értelme hogy leírja.



Amúgy igen ez árulás, egyenesen a családja a saját gyereke ellen, a legundorítóbb dolgok közé tartozik amit el lehet követnie az embernek a saját gyereke ellen.

2020. okt. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
100%
Igen,jogos, igazad van.
2020. okt. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!