Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha a szüleimnél még alacsonyab...

Ha a szüleimnél még alacsonyabb vagyok, akkor biztos fogok még nőni?

Figyelt kérdés

177 cm vagyok, 19 éves fiú, édesapám 185cm, édesanyám pedig 181cm magas.

Öcsém 2 évvel fiatalabb nálam, de magasabb már, ő 186 jelenleg.

De sajnos másfél éve már nem nőttem semmit:(


Vajon nőni fogok még?



2020. okt. 15. 18:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
70%

Nem nagyon fogsz már nőni. 2 fiútestvér közül szinte mindig a fiatalabb a magasabb, minden ismerősömnél így van.

177 nem olyan alacsony, legfeljebb a családod körében érzed úgy.

2020. okt. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
91%

Én ismerek egy srácot, aki 18-19 évesen még majdnem 10 cm-t nőtt, de ő előtte nagyon alacsony volt, későn ért minden téren.

Szerintem nálad max 2-3 cm lehet még esetleg.

2020. okt. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Csak mert nagyon fura, és úgy tudom a gyerekek általában magasabbak lesznek a szülőknél.

Meg olyat sem nagyon látni hogy egy férfi az anyjánál alacsonyabb.

2020. okt. 16. 13:32
 14/23 anonim ***** válasza:
65%
Azert mert te nem lattal, attol meg letezik. Ha ennyire nem tudod elengedni ezt a temat, es nagyban befolyasolja az eleted a magassagod (ami teljesen normalis, nem vagy alacsony), akkor erdemes lenne egy pszichologust felkeresni.
2020. okt. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
91%

Azt azért nem árt figyelembe venni, hogy anyukád nagyon magas nő, 181 cm egy nőnek arányaiban kb olyan, mint egy pasinak mondjuk a 195. Sajnos nem az ő génjeit örökölted.

Az meg egyáltalán nem igaz, hogy a gyerek minden esetben túlnövi a szülőt. Nagyon sok olyan is van, mikor kifejezetten alacsony marad az anyjához, apjához képest, ilyen 10+ cm-ekkel, mert pl a kisebb nagyszülőkre ütött. Nálad azért nem ilyen “drámai” a helyzet.

2020. okt. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%

"úgy tudom a gyerekek általában magasabbak lesznek a szülőknél"

Ez hosszú távon, száz években nézve igaz csak, a nagy átlagot tekintve, nem pedig minden egyes család esetében, minden egyes generációban.

2020. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
86%
A nagyszüleid milyen magasak? Előfordulhat hogy onnan örököltél "alacsonyabb gént". Egyébként a genetika mellett nagyon sok minden befolyásolhatja a tesmagasságot, pl ha fiatalon olyan sportot kezdtél ami kötött/erős izomzatot igényel, vagy valamilyen tápanyag felszívódási zavarral küzdöttél gyerekként. Akkor a genetikai optimumod alatt lesz a felnőttkori magasságod.
2020. okt. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Amúgy az életem nem befolyásolja negativan, barátnőm is van, csak szinte biztos voltam abban, hogy legalább a szüleimet utolérem.
2020. okt. 18. 13:19
 19/23 anonim ***** válasza:
86%
Úgy néz ki, nem. De te is látod, ez nem akadályoz semmiben, max abban, hogy profi kosaras legyél.
2020. okt. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
67%
Régen ilyen helyzetre nagyon divatos buffalo nevű cipőket csináltak.Nem fogsz tovább nőni egy centit sem.
2020. okt. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!