Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha anyám értelmi...

Mit tegyek, ha anyám értelmi szintje alacsonyabb az enyémnél?

Figyelt kérdés

Jóval. Egy 16 éves szintjén van, többet hisztizik, fiúzik, és inkább én mondanám neki azt, hogy mit kellene és mit nem kellene tennie. Rám viszont nem hallgat, mert kiabál, hogy én neki ne mondjam meg, hogy ő mit csináljon.

A másik probléma az, hogy ennyi ideig nevelt, majd csak 19 évesen kaptam észbe, hogy nem nevelt egyáltalán, amit tudok, azt az apámtól tudom, akitől elváltak, mikor még kicsi voltam.


2016. dec. 9. 22:44
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

*elvált


És kihagytam, hogy ezt egyáltalán nem úgy kell értelmezni, mintha alapvető dolgokról lenne szó, hanem nem tud viselkedni, képtelen fékezni az érzelmeit, gyakran mások előtt, vagy épp másokkal kiabál. Nem érdekli őt a világ, nem tanul, sőt butaságnak tartja, gyakran engem is kinevetett, hogy tanulok, és strébernek nevezett. Szóval erről ennyit.

2016. dec. 9. 22:48
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Dolgozik?
2016. dec. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
26%
Költözz apádhoz ha ilyen beképzelt vagy. Vagy csak akkor értelmes amikor eltart? Biztos elege van a nagy arcodbol. Igaza van, nagykorù vagy. Menj csak tartsd el magad stb, ha meg nem megy akkor gondolkodj el azokon amiket neki köszönhetsz, és hagyd élni azt a szerencsétlent egy kicsit.
2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
27%
Fogyaszt alkoholt?
2016. dec. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Nem tart el, szóval ez most nem sikerült. :(


Nem fogyaszt, viszont az észjárása eléggé a regresszió jeleit mutatja.

2016. dec. 9. 23:09
 6/27 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem is költözz apádhoz, de nem vagy beképzelt. Anyád egy buta, nevetséges nő. A tanulást nem tartja fontosnak, kigúnyol érte, gondolom a pasikat zokniként váltogatja, iszik. Én szégyellnék egy ilyen anyát. Nagyon sajnállak, hogy ilyen jutott.
2016. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
25%
Hát akkor ne mondd meg neki, hogy mit csináljon. Miért is tennéd.
2016. dec. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
35%
Fogadd el a hibáival együtt, ahogy ő is elfogadott téged, akkor is, amikor mé magad alá sz..rtál. Egyébként ha szerinted nem nevelt egyáltalán, apád meg vasárnapi apuka, vajon hogy sikeredtél ilyen csodásra?:-) És mi is a problémád, ha állítólag nem tart el, tehát nem vagy kénytelen vele élni? Vagy idáig már nem terjed a hatalmas intelligenciád?
2016. dec. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Ilyen megjegyzések által kell kompenzálni a bajaitokat?


Én is hülye vagyok, hogy ide írtam.

2016. dec. 9. 23:29
 10/27 anonim ***** válasza:
18%
2016. dec. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!