Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyukák és apukák nem féltek...

Anyukák és apukák nem féltek attól hogy megnőnek a gyerekek és egyedül maradtok?

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 11:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz szívvel fogom elengedni, mert amíg kicsi, addig én gondoskodok róla legjobb tudásom szerint, de tisztában vagyok azzal, hogy engednem kell kibontakozni, önállósodni. Biztosan nagyon hiányozni fog, amikor majd egyszer elköltözik, de ennek így kell lennie. Nem érzek nagyobb félelmet ezzel kapcsolatban az átlagosnál.
2020. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Meg nagyon nem itt tartunk es tudom hogy fura lesz es egy darabig hianyerzetem lesz, ugyanakkor ha a kapcsolatom ugyanilyen lesz a ferjemmel, kifejezetten varom azt a periodusat az eletemnek:) sokkal felszabadultabb vagyok amikor nem a gyerekeken es a dolgaikon porgok.
2020. okt. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Jajj én nagyon várom!
2020. okt. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!