Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szüleim miért fognak vissza?

Szüleim miért fognak vissza?

Figyelt kérdés
Nagy lehetőség előtt állok: kimehetek külföldre idegennyelvet tanulni és kicsit világot látni. A szüleim nem örülnek ennek. Anyukám azt vágta a fejemhez, hogy "apad bele fog halni a hianyodba" , "miért nem várod meg míg meghalok?"... Elég rossz érzés, hogy kezeljem ezt a helyzetet?

2020. okt. 17. 09:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%
Azért annyira nem nagy lehetőség. Szart sem ér a nyelvtudás ha mellette semmihez nem értesz.
2020. okt. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Nekem nagy lehetőség bruttó 6400 eurós kezdő fizetés, bocsi. 🤷🏻‍♀️
2020. okt. 17. 09:38
 3/22 anonim ***** válasza:
94%

Ez egy nagy lehetőség és az sem igaz, hogy a nyelvtudás önmagában szart sem- ez teljesen nyelvfüggő (nyilván egy angol, nemet, spanyol, stb önmagában nem elég).

De tényleg mi nem nagy lehetőség abban, hogy helyektől tanulhat meg egy nyelvet? Meg ez mekkora emlék , mennyi új barátsága lehetne?


Kérdező:

A programnak milyen költségei lennének? Mert ha valamiért az maga ingyenes is lenne, azért biztos kéne pl még költőpénz. Lehet az anyagiaktól félnek a szüleid. Aztán simán egyszerűen nem akarják, hogy távol legyél. Milyen messzi országba mennél? Lehet félnek, hogy később oda is fogsz költözni és akkor nem fognak téged látni. Aztán az is lehet hogy még túl kicsinek gondolnak egy ilyenhez. És sajnos valahogy így próbálják kifejezni.

2020. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
20%
Akkor talán ne azt írjad, hogy tanulni mész ki.....
2020. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Na várjál, ha munka akkor azért teljesen más. Akkor 1, biztosan félnek, hogy örökké kint maradsz. 2, nem tudom hány éves vagy és hogy mit dolgoznál, illetve hogy a szüleidnek mik az elképzeléseik, de nem szerették volna hogy tanulj tovább?
2020. okt. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
nehogy emiatt ne menj. éld az életedet, ők majd hozzászoknak ahhoz hogy kirepültél.
2020. okt. 17. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Gyakornoki programról lenne szó, egy fejlesztési területen. 27 éves vagyok, nem hiszem hogy kicsi lennék :D csak megvisel ez a zsarolás...
2020. okt. 17. 09:43
 8/22 A kérdező kommentje:
Anyám nagyon pártolta, hogy menjek egyetemre, de voltaképpen nem állt semmit, a jelentkezéshez szükséges nyelvvizsgát is más fizette nekem. Miután egyetemre mentem és felkoltoztem Pestre, akkor ugyanezt csinálta, hogy milyen távol leszek stb. Ehhez képest sosem látogattak meg, csak apu néha 2-3* feljött hozzám az egyetemi évek alatt. Plusz nem nagy távolságról volt szó, agglomerációban élnek.
2020. okt. 17. 09:47
 9/22 A kérdező kommentje:
Amúgy köszönöm a kulturált válaszokat, mindenkinek ment a zöld pacsi, az 5. valaszolonak valamiért nem tudok értékelést küldeni.
2020. okt. 17. 09:48
 10/22 anonim ***** válasza:
86%
üres hiszti. nem várhatják el hogy életed végéig a családi házban élj. menj, éld a saját életedet
2020. okt. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!