Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogyha a szüleim...

Mit tegyek hogyha a szüleim válni fognak, de kivel maradjak? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyával próbáltam sokszor megbeszélni mi a bajom de nem működött leszarta és cserében csak a hibáimat hozta fel kifogásként, és állandóan kiabál velem apró dolgok miatt, úgy bánik velem mintha nem is a gyereke lennék.. apa foglalkozik velem de attól még félek hogyha a válás után ideges lesz néha akkor engem fog bántani.. másrészt apa keresete mellett nagyobb eséllyel tudnék egyetemre menni, de lehet hogy mind a ketten elhanyagolnának.. apával most jó a kapcsolatom mint ahogy említettem,és mostanában emiatt jobb kedve szokott lenni mégse tudok benne megbízni..

2018. aug. 17. 15:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
Már eldöntötted: a pénzesebb szülőhöz húzol, akiből több hasznod lehet. Mi a kérdés?
2018. aug. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
50%
Azzal is számolj majd, hogy ha apádnak új nője lesz, hogy lesztek meg együtt.
2018. aug. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem válaszd azt, akivel jobban kijössz, akinél úgy érzed, jobban éreznéd magad. Nem kell előre feltételezésekbe bocsátkozni, hogy "de mi van, ha ő is ideges lesz majd és bántani fog", amikor ez egyáltalán nem biztos, hogy bekövetkezik, viszont akivel már most sem érzed jól magad, az nem valószínű, hogy a válás után hirtelen megjavul és mintaszülő lesz.
2018. aug. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az apád lenne a jobb választás, nem csak anyagi szempontból.

Mégis ki szeretne egy olyan anyával élni, aki folyton verbálisan bántalmaz?

Mellesleg a 2. válaszra kitérve azzal is számolhatsz, ha az anyádnak lesz új palija.

2018. aug. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem is biztos, hogy apukád szeretné, hogy vele maradj.

Először tudd meg, melyik szülőd vállal!

2018. aug. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%

"Mellesleg a 2. válaszra kitérve azzal is számolhatsz, ha az anyádnak lesz új palija."


Igen, csak nagy igazság, hogy az anyja új palija jobban megtűri, mint az apja új nője.

2018. aug. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyon elgondolkodtatóak, és így egyszerűbb lesz döntenem, és válaszolvan, mind a két oldalt tudom, úgy értve hogy veszekdni szoktak és mind a ketten kibeszélik a bajaikat egymással és elvileg egyik se akar mást, viszont apa azt mondta hogy ő nem bánná ha vele maradnék, azt mondta ez az én döntésem, főleg azért is mert én meghallgatom és nem csak bólintok hanem ha tudok tanácsot is adok, és tőlem a támogatást is megkapja de azt is meg szoktam mondani ha valamivel nem értek egyet..
2018. aug. 17. 16:12
 8/16 A kérdező kommentje:
És anya viszont nem biztos hogy vállalna mert nagyon sokszor beküldött a szobámba ok nélkül, mások előtt meg teszi hogy mennyire szeret de mihelyt elmegy az a valaki utána már a kedvességének nyoma sincs, és állandóan azt mondja mennyire szeret amikor tudom hogy nem igaz mert érezteti, apa viszont sokszor kiállt és megtetett mindent amit tudott..
2018. aug. 17. 16:16
 9/16 anonim ***** válasza:
0%

Kollegium onnalo elet

Ugy beszelsz munt egy ovodas

2018. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

2#, #6


Sajna manapság már nem lehet megmondani, hogy az új nő vagy az új pasi nem bírná őt.

Lehet, hogy mindketten nagyon szeretnék. Nem a nemtől függ, hogy ki hogyan fogadja.


A 4. vagyok.

2018. aug. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!