Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Aki nagyon szerette az apját...

Aki nagyon szerette az apját és válás után egyszer csak nem kereste többet ezt hogy élte meg?

Figyelt kérdés
Most nem azok érdekelnek, akik amúgy se voltak jóban az apjukkal és úgy tűnt el, hanem akivel tényleg foglalkozott az apjuk, nagyon szerették, esetleg mikor szétmentek a szülők esetleg még egy ideig ment is érte, majd egyszer már nem. Azt is írjátok le hány évesek voltatok és fiú vagy lány
2020. okt. 22. 11:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

4 körül voltam, mikor elváltak. 10-12 mikor megszakadt a kapcsolat.

Mind a válást, mind azt mikor kilépett az életemből nagyon nehezen éltem meg.

27/n

2020. okt. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is nehezen éltem meg, 10 éves voltam amikor kilépett az addig kedvenc gyermeke életéből. De elfogadtam, megszoktam, az idő megoldotta. 15 voltam, amikor visszatért, de már nem volt olyan a kapcsolatunk, mint amilyen lehetett volna. Pár évig ment így, majd megint eltűnt pár évre, és majd újból vissza. Addigra már nem érdekelt, csak úgy kezeltem kábé, mintha a kedves szomszéd bácsi lenne.
2020. okt. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, javítom magamat: nem úgy kezeltem, hanem úgy éreztem. Bocs.
2020. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A férjem nagyon nehezen viselte. 12 éve nem találkoztak már, mikor megszületett az első gyerekünk, mikor is felvette a kapcsolatot velünk. A férjem teljesen kifordult magából, borzalmas megfelelési kényszer volt benne, ugyanis az apja mindig is olyan volt, hogy csak akkor szerette, ha jól viselkedett, úgy ugrált ahogy ő fütyült, 12 éven át úgy érezte, hogy azért, ment el mert nem viselkedett jól, és már nem szerette. Mikor újra felbukkant, megint el kellett játszania a jó és engedelmes fiút, csak most ott volt a bökkenő, hogy én is ott voltam mellette, és én nem voltam hajlandó aszisztálni ehhez. Engem is be akart törni, hogy legyek engedelmes, ha nem voltam az, akkor ott alázott ahol tudott. Majdnem ráment a házasságunk, és csak egy újabb kapcsolat megszakítással tudtuk megmenteni. De mindennap látom a férjemen, hogy hiányzik neki, és valahol engem is hibáztat azért, hogy megint elveszítette az apját.


Mivel nem volt előtte jó példa ezért teljes mértékig abban van, hogy amit az apja csinált, az normális, és mi nem voltunk elég jók hozzá.


Szerencsére a gyerekeinkkel ő nem csinálja ezt, nem tudom miért, de talán nem akarja, hogy ők is úgy járjanak, ahogy ő. Szóval talán a lelke mélyén érzi, hogy az apja nevelési módszere, messze állt a jótól vagy az elfogadhatótól.

2020. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
93%
Nevelt gyerekeimmel így tett a vér szerinti apjuk. Miután szétmentek, még párszor jött a gyerekeihez (évente 1x kb) de utána 3-4 éven keresztül egyáltalán nem – utána meg váratlanul meghalt 30+ évesen... soha be nem gyógyuló sebet hagyott a gyerekei lelkén (akik már az én gyerekeim, de akkor is...).
2020. okt. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!