Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tesztek olyankor, ha...

Mit tesztek olyankor, ha valaki az utcán veri a gyerekét vagy ordít vele?

Figyelt kérdés

Rengeteg ilyennel találkoztam. Bántalmazott gyerek voltam, felfordul a gyomrom és egész nap ideges leszek, ha találkozom hasonlóval.

Sosem mondtam még egyiknek sem semmit, legszívesebben nyilván eltörném az állkapcsukat.


ápr. 29. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
40%
Pedig mondani kellene.
ápr. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 A kérdező kommentje:
#1 egyszer anyámra szólt egy néni, hogy nem kellene pofozni a gyereket sem otthon, sem az utcán, akkor hazaérve anyám belökött a bejárati ajtón és megrugdosott mérgében. 5 éves lehettem.
ápr. 29. 21:40
 3/62 A kérdező kommentje:
Szóval mindig eszembe jut ez, hogy talán le is szúrja az ilyen barom, olyan idegrohamot kap.
ápr. 29. 21:52
 4/62 anonim ***** válasza:
87%

Istenem... Szörnyű.

Ne hagyd szó nélkül, ha ilyet látsz. Én egyszer hasonló szitunál felemeltem a telefonomat, mintha rögzíteném az eseményt, megszeppent az illető.

ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/62 anonim ***** válasza:
85%

Azt,hogy mit tennék,inkább nem írom le.

Sajnos semmit nem tehetek,mert még én lennék miatta meghurcolva. Más,ha a gyereket már életveszélyesen bántalmazza a szülő,de ha ráver a seggére,vagy a kezére, és ezt szóvá tenném,utána járhatnék a gyemekvédelmisekhez,stb...

ápr. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim válasza:
86%
Egyszer Szegeden az utcán sétáltunk, és lekent egy pár pofont egy nagyon pici gyereknek egy nő. Épp a buszmegállónál tartottak, amikor a trolivezető kiszállt, és jól beolvasott a nőnek, hogy ezt hogy képzeli, hogy így bánik egy gyerekkel. És csak utána ült vissza és ment tovább az utasokkal.
ápr. 29. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
36%

Régen a tanár is pofozta a gyereket, és ha a szülő megtudta, akkor tőle is kapott hogy milyen a magaviselete a gyereknek.

De a mai gyerekeket ne is említsük...

ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 anonim ***** válasza:
57%
Közbelépek es szólok, h hívom a zsarukat! Nem bírom nézni, ha valakit bántanak, főleg ha az gyerek!
ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/62 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem teszel semmit, tettestárs vagy!
ápr. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 A kérdező kommentje:
#7 na pont ezek az emberek tutira verik a sajátjukat is.
ápr. 29. 22:23
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!