Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők véleményére lennék...

Szülők véleményére lennék kíváncsi, te is aggódnál ha a lányod ilyen lenne?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, külföldön dolgozom, két nyelven beszélek, és most kezdtem el arabul tanulni(nagyon tetszik). Imádom az arab zenét, voltam már Törökországban, Egyiptomban, Tunéziában, illetve tervben van egy Dubai nyaralás. És anyám attól fél, hogy én nehogy összejöjjek egy törökkel, vagy egy arabbal. Viszont már ezerszer elmondtam neki, hogy nekem azok nem jönnek be, egyszerűen nem az eseteim. És nem tudom, hogy hogyan értessem meg vele. Most egy francia férfival ismerkedem, viszont annyira még nem komoly, hogy bemutassam a szüleimnek.

ápr. 29. 22:17
 1/8 anonim ***** válasza:
43%

Igen, aggódnék.

Nekem pl sosem jöttek be a szőke kék szeműek, mégis ilyentől vannak gyerekeim..

ápr. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%

Apa vagyok.

Dehogy aggódnék!


1. Az arabok közt is nyilván vannak tisztességes, jóindulatú emberek. És a franciák vagy épp a magyarok között is vannak rosszindulatúak. Ha egy arab mondjuk Franciaországban él, nyilván többé-kevésbé a francia szokások és életforma szerint él. Mert gondolom, ha arab férfival jönnél össze, akkor sem a migránsgettóból keresnél párt magadnak, ugye?


2. A lányom magának választja a párját, nem nekem. Ha ő boldog vele, akkor - azt vallom - a szülőnek TILOS (!!!) belepofáznia. Adott esetben a kulturális különbségekről lehet beszélgetni, vagy ha a férfi tartja a muzulmán vallását, akkor arról, hogy ebből milyen súrlódások lehetnek. De én azt is elfogadnám, ha pl. a lányom miatta áttérne a muzulmán hitre.


Megj.:

Hónapok óta nézem-hallgatom a youtube-on kaukázusi népek dalait, zenéit, táncait. Csodálatos kultúrája van azoknak a népeknek és nálunk szinte senki nem ismeri őket. Szóval én eleve nyitott vagyok az európaitól eltérő kultúrákra.

ápr. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Anyukád milyen zenét szeret? :)))
ápr. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. #2 te nagyon jó apuka lehetsz. És nyilván nem a migráns gettóból választanék párt magamnak, viszont nekem tényleg nem az eseteim az arab férfiak, sem törökök. Aztán igen ott vannak a kulturális különbségek... #3 Nem is tudom, ilyen Eddát meg ilyeneket. Nagyon nem egy a zenei ízlésünk. Én imádom a rapppet(csak külföldieket hallgatok), és egyszer hallgattam egy 50 Cent zenét, és azt kérdezte, hogy "mi ez a szenny".
ápr. 30. 00:58
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Az már majdnem az.
ápr. 30. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
Nem aggódnék . Van egy pár tiktokon, Islam és Nóra. Tenyerén hordja a magyar feleségét, konkrétan Egyiptomi. Nagyon aranyosak amúgy.
ápr. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Annyira csak ismernem kellene a lányom, hogy tudjam, ha azt mondja nem, akkor nem. Na persze lehet te éppen olyan vagy, akinél a nem az a talán.
ápr. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
88%

Nem aggódnék. Örülnék, hogy van, ami érdekli és leköti, hogy tanul.

A párválasztásnál meg csak az érdekelne, hogy milyen ember, hogy hogyan bánik a lányommal.

ápr. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!