Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt szüleim?

Miért csinálják ezt szüleim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem figyelnek arra amit mondok tudják hogy nem szeretek a családi vállalkozásban dolgozni de ők mintha nem is hallanák, nem foglalkoznak vele mert mindig mondják hogy melyik üzletben kell lennem.


Azt mondják hogy az ember nem csinálhatja mindig azt amit szeretne Illetve inkább nekem adják a pénzt mégsem egy idegennek meg magatoknak csináljátok.


Sajnos Igazából nem tudom miben vagyok jó és igazán mit szeretnék de mégis ebben nem segítenek nekem hogy most mit tegyek De igazán nem is érdekli őket szerintem.


Fásult unott kedvetlen vagyok mert egyszerűen azt csinálom amihez nem értek és nem is érdekel.


2020. okt. 22. 19:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12%
Önzők
2020. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%

Azért csinálják, mert megtehetik. Olyan vagy, mint egy nyolc éves kisgyerek, akinek azt kell tennie, amit anyu mond. Azért, mert nála laksz, ő etet, ő lát el pénzzel. Azért ezt csinálod, mert nem vagy tehetséges semmiben, semmihez nem értesz, csak csicskázol nekik, mert ők mondják meg, mit csinálj.

Ha 8 éves vagy, akkor nem gáz.

2020. okt. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

De jó neked,oké csak annyiból hogy van családi vállalkozás én is szerettem volna ha lett volna.

Mivel foglalkoztok?

Hány éves vagy?

Mellette nem tudsz új dolgokat ki próbálni?

Igazából nyugodtan próbálj ki új dolgokat is aztán majd el tudod dönteni melyik tetszik jobban?

Gyűjcs pénzt aztán vágj bele.

2020. okt. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Milyen végzettséged van?
2020. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Kevés infó. Hány éves vagy? Mivel foglalkozol? Van már valami végzettséged vagy tanulsz? Milyen jellegű a vállalkozás? Rendes pénzt kapsz vagy csak kvázi zsebpénzt?
2020. okt. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szemprobléma miatt nem ülhetek sokat gép előtt. Van egy turisztikai közgazdasági diplomám és egy vagyonőri okjm, ebben már dolgoztam.


Van egy német középfokú ny.vizsgám az angolt most csinálom.


Amúgy drogériánkban dolgozom eladóként árut pakolok stb..de nem érdekel a smink műköröm stb..

2020. okt. 22. 19:51
 7/11 A kérdező kommentje:
Fizetést kapok + leszázalékolt vagyok a szemem miatt igy ebből is van pénzem
2020. okt. 22. 19:52
 8/11 anonim ***** válasza:

Keress munkát, ennyire egyszerű.

Menj ki külföldre, ha beszélsz németül.

Ne tőlük várd, hogy megmondják, mi leszel ha nagy leszel. Ők már eldöntötték, hogy műkörmös cuccot fogsz árulni.

2020. okt. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Mert életképtelen vagy és reménykednek, hogy legalább arra képes leszel, hogy csináld, amit mondanak.
2020. okt. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Abban igazuk van, minek fizessenek idegennek. Másban te magad írtad nem vagy jó, amíg nincs egy ötleted akkor tényleg jobb mint egy tök idegen hely.
2020. okt. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!