Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 éves vagyok és a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és a szüleim nem engedik hogy pasim legyen, pedig nagyon tetszik egy srác és ő is kedvel engem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
16/L
2013. júl. 27. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:

16 évesen normális ha van

ne mondd el rögtön, csak ha már komolyra fordult köztetek

vagy próbáld meg velük mégegyszer megbeszélni

2013. júl. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
KIcsit több infot, mert így nem tudjuk miért nem engedik?
2013. júl. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Sziaa nekem se nagyon engedték és már lassan 2 honapja együtt vagyunk:), mond nekik hogy találkozol vele, utánna hogy jól elvagytok, és ha tényleg ugylátod minden jó lesz és ugyérzed hogy szereted akkor szerintem nincs akadálya :)

És a szüleimnek csak annyit mondtam hogy anyaaaa :D:D:D:D:d van barátom:$ és nem volt ellene kifogása :D

2013. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
legyél lázadó és szard le amit az ősök mondanak! anélkül semmit nemlehet az életben elérni
2013. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
minden bizonnyal a szüleid aggódnak érted de ha megmutatod hogy már nem úgy táncolsz ahogy ők fütyülnek lázadj egy kicsit
2013. júl. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

16 évesen nem baj, ha van barátod. Próbáld meg megbeszélni velük, hogy tényleg szereted, tudsz vigyázni magadra, nem mész bele hülyeségekbe,... stb. Meg fogják érteni, ha elsőre nem is sikerül megemészteniük.

Ne hagyd veszni a sráccal a dolgot, ha tényleg szeretitek egymást!

2013. júl. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!