Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha a szüleim azt hiszik, hogy "meleg" vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, még nem volt barátnőm. Sajnos szerintem kezdenek ettől tartani, mert gyakran utalnak ilyenekre.
2011. dec. 3. 18:10
1 2
 1/14 DiMalto ***** válasza:
70%
keress egy lányt,és vidd haza.....
2011. dec. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Esetleg egy alternatív megoldás?
2011. dec. 3. 18:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a mai felfogást. Tényleg, ha valakinek nincs senkije, akkor melegnek hiszik.

Egyszerűen mond meg nekik, hogy nem vagy az, ha azt hiszik.

2011. dec. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
egy lányt megismerni nem nagy vmi egy szórakozó hely van net kávézó akármi és már jön is hozzád mondjuk zenéket válogatni, amúgy meg hagy mondják ha nem vagy az ne érdekeljen már! :-l
2011. dec. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Csinál úgy, mintha tényleg az lennél! Ennél jobban semmi nem akaszthatja ki őket ;)
2011. dec. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
94%

ha célozgatnak rá, akkor nyugtasd meg őket, h persze, h nem. :)


miért nincs barátnőd egyébként?

2011. dec. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
94%

Ha ezt várják tőled, ne hagyd, hogy csalódjanak, keress egy jóképű fiút és mutasd be nekik, mint a barátodat.


Komolyra fordítva a szót, annyi, hogy ha erre utalnak elmondod, hogy nem kell félni, nem vagy meleg és kész. De tényleg ha lenne barátnőd, lehet elhinnék.

2011. dec. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Mert nincs szerencsém a lányok terén. Eleve kevés lány tetszik külsőleg, és még kevesebb, aki belsőleg is. Életemben eddig 2 olyan lány volt, akivel össze is jöttem volna. "Természetesen" mindkettőnek volt/van barátja. Az ilyen egy éjszakás kalandok meg nem érdekelnek...

Engem mondjuk nem zavar ez a tény, mert bízom benne, hogy egyszer találkozok egy olyan lánnyal aki tetszik is, meg elérhető is, de az, hogy így "suttognak mögöttem" és célozgatnak, az elég idegesítő.

2011. dec. 3. 18:55
 9/14 anonim ***** válasza:
76%
Küldd el őket a p.csába. Ha valakinek nincs nője, akkor miért lesz automatikusan köcsög? Elég degeneráltat a szüleid, már megbocsáss. Ha pedig minden nap más szakadt ribancot vinnél haza, akkor az lenne a baj. Foglalkozzanak a saját dolgaikkal.
2011. dec. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Darabolo ***** válasza:
31%

Nem tudom hapsim. Azért valjuk be 22 évesen ez elég gyér kifogás.

Mindenesetre, mond meg hogy nyugi nem vagyok az.

2011. dec. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!