Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért csinálják ezt szüleim?

Miért csinálják ezt szüleim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem figyelnek arra amit mondok tudják hogy nem szeretek a családi vállalkozásban dolgozni de ők mintha nem is hallanák, nem foglalkoznak vele mert mindig mondják hogy melyik üzletben kell lennem.


Azt mondják hogy az ember nem csinálhatja mindig azt amit szeretne Illetve inkább nekem adják a pénzt mégsem egy idegennek meg magatoknak csináljátok.


Sajnos Igazából nem tudom miben vagyok jó és igazán mit szeretnék de mégis ebben nem segítenek nekem hogy most mit tegyek De igazán nem is érdekli őket szerintem.


Fásult unott kedvetlen vagyok mert egyszerűen azt csinálom amihez nem értek és nem is érdekel.


2020. okt. 22. 19:22
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te már kiírtad ugyanezt a kérdést úgy egy éve.
2020. okt. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!