Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ha az Anyám,15-éves koromban...

Ha az Anyám,15-éves koromban frontálisan ütközni akart egy kamionnal.És ezzel pánikbeteggé tett,muszáj-e szeretettel gondolnomrá, amiért megszült?!(Azóta egy betegségben elhunyt.)

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 21:10
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp mert o meg is az anyad! ---> Ennél demagógabb, ócska szöveget ritkán olvasni. Dehogy is! Az anya nem itt kezdődik, senki feje fölé nem jár glória azért, mert tud szaporodni és szaporodott is. A kérdező pedig nem kérte, hogy megszülje, nem tartozik neki semmivel. Tagadnám ezt a nőszemélyt ahol csak lehet, ez nem anya, hanem csak egy büdös banya. Lejártak azok a demagóg idők, ahol embereket azzal lehetett nyomasztani, hogy bocsássááá' meg neki, mert hát megszűűűűt. Ki a fene kérte?
2020. nov. 11. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
20# Ha ütközünk volna akkor nem tudtam volna ezt a kérdést ki írni.
2020. nov. 23. 08:03
 23/29 anonim ***** válasza:
20-as egyértelműen troll.
2020. nov. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
31%

a 20 as vagyok!!


Nem vagyok troll!!

2020. dec. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor még rosszabb, ha komolyan is gondolod. Nem, nem kell mindent lenyelni valakinek, csak mert megszült, ez demagógia. Franc se kérte tőle, ilyen tetten pedig idegentől se lehet csak úgy túltennie az embernek magát, nemhogy az anyjától! Nem, nem kell semmit se lenyelni valakinek azért, mert tudott szaporodni. Ostobaságot írtál!
2020. dec. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
58%

A megbocsátás nem lenyelés. A megbocsátás az megbocsátás.


Magadon segítesz vele, mert így szabadulsz meg a láncaidtól, addig gúzsba kötnek az emlékek, érzések. Anyádnak már mindegy.

Azért érzed magad rabnak, mert harag, düh van benned (jogosan).


Nehéz ez, piszok nehéz lecke. Ha egyszer majd szívből meg tudsz neki bocsájtani, akkor fogod érezni azt a szabadságot, amire vágysz.


Más okból, de végigcsináltam ezt. 20 évig! dühös voltam, fájt, utáltam...mondjuk tény, hogy közel sem volt ilyen durva, mint nálad, de kaptam eleget lelkileg. (nekem is kos az anyám :), én is, de én nem vagyok ilyen)


Aztán elejtett pár mondatos sztorikból elkezdtem összerakni a képet, és megérteni őt. Aztán egyszer csak el tudtam engedni a haragom.

Azt javaslom, dolgozz rajta, bár tudom, hogy nehéz, és hosszú időbe fog telni, de...próbáld megérteni őt. Nem elfogadni, csak megfejteni, miért lett ilyen, mik voltak a mozgatórugói.


Drukkolok neked.

2021. febr. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !Hasznos,és értékes mondatok,írok neked egy privát üzenetet.
2021. febr. 13. 18:59
 28/29 anonim ***** válasza:
41%
psizhihologushoz kel menned, nem vagy depresszios,enegd el rosszat magad mellet.anyukád megszült,az jo dolog
2021. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
76%
Hallgass már el 28-as ezzel a demagóg sz.rral! Leírtuk már feljebb, hogy senkitől nem kell elájulni, mert saját döntése alapján szüüüüült... Nem a kérdező kérte. Amúgy az se biztos, hogy mindig jó dolog szülni. Ideggyenge ember inkább ne szüljön, csak a gyereket nyomorítja le!
2021. szept. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!