Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők! Mi a véleményetek a...

Szülők! Mi a véleményetek a fiatalon híressé válásról? (Természetesen abban az esetben, ha gyerek/fiatal örömét leli benne.)

Figyelt kérdés

Manapság, rengeteg olyan alkalom van, ahol egyesek már nagyon fiatalon akár komoly hírnevet is kaphatnak. Rengeteg ilyen elfoglaltság van. (Például:

fiatal modellkedés, fiatal színészet, politikusjelöltség, internet (természetesen, nem a 1000. youtubeberre, aki belül a gép elé és banálisan rossz minőségű videókat csinál, hanem a valódi, minőségi, megvágott, ötletes videókra/posztokra), zene, sport, tudomány stb.). Mi a véleményetek erről? Természetesen ezt arra az esetre értem, ha ő maga akarja és ki szeretné magát próbálni vagy tehetséges benne és szeretne híres lenni vele és nem arra, amikor azért mert "menő", vagy a "Az egyik barátom is ezt csinálta, nagyon menő, szeretnék rá hasonlítani." jelenetre. Támogatnátok ebben, vagy elleneznétek? Köszönöm a válaszokat, előre is!



2020. okt. 25. 19:04
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
És a kötelességeit sem szorítaná háttérbe, hanem pluszba vállalná.
2020. okt. 25. 19:05
 2/11 anonim ***** válasza:
87%
Rákérdezek, bringaversenyző?
2020. okt. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

??

Ezt miért írtad ide? Engem jelenleg semelyik oldalról nem érint a téma, csak TV-ben, meg itt interneten láttam, hogy mennyien, lettek híresek még fiatalként, vagy valaki még gyerekként.

2020. okt. 25. 19:27
 4/11 A kérdező kommentje:

Véletlen elküldtem.


És kíváncsi vagyok, mi a fő álláspont erről idehaza.

2020. okt. 25. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos en ennek csak a rossz oldalat ismertem meg. Lanyom egy osztalyba jart Laura es Norman paros egyik tagjaval.

Hihetetlenul ontelt bekepzelt gyerekrol van szo, aki tudja hogy apuci penze mindenre megoldas.

Ha a szulok normalisak, helyen kezelik a dolgokat akkor nincs gond. De millio elrettento pelda van, ott vannak akiket fentebb irtam..

2020. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a legtöbben a süllyesztőben végzik, vagy legalábbis drogosok, alkoholisták, gyógyszerfüggők lesznek. Valószínű, hogy nem tudják már kezelni a sikert és a tehetségüket értékelni ,vagy olyan természetessé válik nekik felnőtt korukra. Persze vannak kivételek, de sok tehetséges gyerekszínész ment tönkre fiatalon. Annak ellenére, hogy pénzük, sikerük volt, de úgy tűnik ez nem elég már. Ahogy látom azok, akik lassabban jutnak el a sikerig és végig járjak a lépcsőfokojat, azok többnyire jobban tudják kezelni a sikert.
2020. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ez általánosítás! Ha valaki valamiben jó, szerintem azt meg kell mutatni a nagyvilágnak. Drogos meg lett rengeteg felnőtt hírességből is, mert nem bírtak elviselni egy kisebb kudarcot vagy nem érezték elég elismertnek magukat.
2020. okt. 27. 22:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mégis 10-ből 8 így végzi. Persze ha valaki tehetséges, az jó, hogy meg tudja mutatni, azzal nincs gond. De valahogy a szülőknek vagy szakembereknek jobban foglalkozni kéne velük, hogy megtanulják értékelni a sikereket. Mert örülök, hogy láthatjuk őket és a tehetségüket, de annak nem, hogy 27 éves korukra már eldrogozzák az agyukat és tönkreteszik magukat. Mondjuk Magyarországon, ahol a siker sokkal kisebb léptékű, működhet a fiatalon híressé válás, itt nem lesznek annyira gazdagok.
2020. okt. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ez sem mondható el! A világhírű fiatalok nagy része nem az és nem is volt az soha.
2020. okt. 28. 11:21
 10/11 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván igyekeznek titkolni, amíg lehet, meg van pénzük olyan anyagra, ami nem látszik meg rajtuk (egy ideig) De azért én amikor beírom a keresőbe, hogy mi lett ezzel-azzal az aranyos fiatal gyerekkel, mindig az jön ki, hogy zűrös felnőtt lett. Biztos vannak kivételek, de az biztos, hogy kevés maradt meg szerénynek. De lehet ez azért is van, mert eleve a tehetséges emberek sok esetben érzékenyebbek, sebezhetőbbek.
2020. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!