Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az ilyeneket miért veszi...

Az ilyeneket miért veszi anyám követelőzésnek?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy akarok valamit, ami neki nem tetszik, mert szerinte felesleges. Én erről a bármilyen neki nem tetsző dologról szólok TÁJÉKOZTATÓ JELLEGGEL, hogy én ezt és ezt szeretném, ki is fizetem magamnak, megoldom nélküle, csak gondoltam szólok, hogy tudjon róla és ne utólag lepődjön meg. Erre ő nemet mond rá, mintha kérdés lett volna, és ha szólok, hogy hát figyu én ezt szeretném, megoldom nélküled ez nem kérdés volt akkor jön a vita. És ilyenkor mindig azt vágja a fejemhez, hogy én semmi mást nem csinálok, csak folyton követelőzök.


Én meg nyilván nem értem, hogy mi követelés van abban, hogy szólok neki egy olyan dologról, ami neki nem tetszik, ha az a bármi nincs káros hatással rám, rá semmilyen hatással nincs, magamnak meg tudom oldani, pénzt meg nem kérek tőle. Aztan megkérdezem, hogy ez miért követelőzés, akkor megsértődik és nem szól hozzám.....


2020. okt. 26. 10:21
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
81%
Mert kell neki valaki akit cs&szt&thet. Unatkozik És nincs élete.
2020. okt. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert ideges alkat, lehet arra gondol hogy " Úr Isten, ezt nem a gyereknek kéne megvenni, szó sem lehet róla, de én biztos, hogy nem veszem meg neki, erre pénzem nincs." - és máris úgy érzi, hogy követelőzöl.


Szerintem csak azután szólj neki, hogy megvetted. Ha ugyanolyan ideges lesz, akkor nem volt igazam.

2020. okt. 27. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!