Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Már nem tudom elviselni a...

Már nem tudom elviselni a hipochonder szüleimet (?)

Figyelt kérdés
Szó nincs arra, hogy a szüleim mennyire félnek a vírustól. Most jöttem haza, mert egy hétig az unokatestvéremnél voltam, és a házunkban (!!!) egy percre nem hajlandóak levenni a maszkot, annyira rettegnek tőlem. Konkrétan nem léphetek ki a szobámból, mert "karanténban" vagyok xdd. Az apám felmondott a munkahelyén, nehogy emberekkel kelljen érintkeznie, és kérvényezni akarja, hogy magántanuló legyek, amit nagyon nem szeretnék, mert még iskolába is szívesebben járok, minthogy otthon legyek. Mégis mit tegyek?!

2020. okt. 28. 20:19
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
A szüleid nagyon nincsenek képbe ezzel a témával, ez van ha fidesz médiából tájékozódik az ember.🙄
2020. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem tudsz tenni sajnos.
2020. okt. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Menekülsz. Bárhová.
2020. okt. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 B. Zotya ***** válasza:
81%
Azért az már túlzás. Meg úgy tudom, ezek a maszkok nem akadályozzák meg a vírusokat.
2020. okt. 29. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
17%
Olyan nagy ügy felvenni a maszkot? Akkor koltozz el. Vállalj diakmunkat, keress egy koleszt, aztán meglatod.
2020. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12%
Provokáló kamu...nem unjátok még? Ezer ilyen provokáló burkolt kérdés volt, mióta ez a helyzet van.
2020. okt. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Az én szüleim is pontosan ilyenek és az benne a vicc hogy mindketten nagyon meg vannak fázva és rettegnek a koronától hogy el ne kapják 😂

Nem tudsz mit csinálni, rontsd el a tévét és ne nézzék. Főleg ne a propaganda csatornát, közmédiát.

2020. okt. 30. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Előző, hívjátok fel a háziorvost!
2020. okt. 30. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Huu, ma azt mondtam, hogy izomlázam van, mert tegnap nagyon sokat túráztunk, erre a válasz: A VÉGTAGFÁJDALOM A KORONA TÜNETE!!44
2020. okt. 30. 12:04
 10/10 anonim ***** válasza:
55%
Hú bassssssszus :( Nagyon sajnálom. Nincs valami nagyon jó barátod, esetleg rokonod akihez be tudnál költözni, míg anyádéknak kinyílik a csipája? :( Kitartást kívánok neked, ahová csak bírsz szerintem menekülj.
2020. nov. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!