Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Kirakhatom e a házamból az...

Kirakhatom e a házamból az apámat?

Figyelt kérdés

Minap történt egy igen súlyos eset. Apám neki akart menni a barátnőmnek.

Velem van bejelentve. Én vagyok a ház tulaja. Kirakhatom e őt az utcára?


2020. okt. 30. 13:27
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Neked, a kérdezőnek. Konkrétan: az életben ezer meg egy gond van, ha nem muszáj, akkor nem veszünk még egyet a nyakunkba. A saját sorsomon tanultam meg, ha valami visszahúz (esetünkben a szülők), azt én elengedem. A lényeg az, hogy valahogy menjetek külön útra az apáddal, mert ennek nem lesz jó vége.
2020. okt. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
0%

Egy apát nem lehet lecserélni, életed végéig elkísér, ha másként nem...mit tettem?! Ha nincs hová mennie akkor gondoskodj róla hova menjen úgy tudom törvény van arra, hogy a felnőtt gyerekeknek gondoskodnia kell a szüleikről.

Ugyhogy viszont perelhet.

2020. okt. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
100%

10es, van az a mondás, hogy a rokonaidat nem te választod. A konkrét történetet nem ismerjük, de hány olyan van hogy az "anyád/apád/rokonod vagyok" címszóval tönkrevágják a másik életét. Felnőtt ember ő is, aki békében, szeretetben élni szeretne, s nem folyamat háborúzni valakivel.


Szülőtartás: Ha az utódot és annak családjának a megélhetését nem sodorhatja veszélybe, tehát, ha lesz majdan kisgyermek, akkor osztáskor ő az első, második a felesége, a szülő csak utána következik. A saját anyám engem is be akart perelni, az ügyvéd helyretette... magyarul, ha van jövedelme, nem fog kapni semmit sem.

2020. okt. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
22es, bocsi
2020. okt. 31. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Belefér az apád fizetésére egy albérlet?


Rokonaival szemben az jogosult tartásra, aki magát önhibáján kívül nem képes eltartani, és akinek tartásra kötelezhető házastársa, volt házastársa vagy volt élettársa nincs”.


(ez utóbbi 5 éven belüli)

2020. okt. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Még egy kis apróság. Gondoldd át barátnő vagy menyasszony?


Nem mindegy.

2020. okt. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem nem nagyon lesz belole menyasszony, ha apuka igy folytatja.
2020. nov. 1. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nem ő nevelt fel a kérdésre válaszolva. Igazán egy magatehetetlen. Nap 24 órájában csak fekszik. Akinek nekiment ő szedte kissé ráncba. Kaját adott neki kimosta a ruháit. Nem ő nevelt nagyszülők és anyám. Apámon múlt volna éhen haltam volna.
2020. nov. 1. 12:10
 29/29 anonim ***** válasza:
0%

Érdekelne mit mondhatott a barátnő az apukádnak? Szemtelenséget? Amitől felforrt az apuka vére?


Költözz már el innen? Mit keresel itt még?


Vagy csak apróság?


Ha meg csak feltételekkel tart ki melletted válassz egy simulékonyabb barátnőt. Hosszabbtávra te jársz jól, mert ellened fordul a szájaló konfrontativ tipus.

2020. nov. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!