Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hány éves kortól várjátok el...

Hány éves kortól várjátok el a gyerekeitektől, hogy maguk tegyenek rendet a szobájukban?

Figyelt kérdés

2020. okt. 31. 15:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Egészen kicsi korától arra szoktattam, hogy fürdés, vacsora előtt

rendrakás.

Amikor még alig beszélt, akkor együtt csináltuk, később, amikor már

nagyobb volt, akkor egyedül rakta fel a polcra a játékait.

Ez a minimum.v Mindenkinek van feladata, elsősorban a SAJÁT

HOLMIJAINAK az elrakása.

2020. okt. 31. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Egeszen kicsikent amikor mar tudott "bepakolni" dobozba, vodorbe, akkor estenkent szepen mondtuk e smutattuk es együtt bepakoltunk egy nagy játekdobozba.

Aztan 3-4 evesen mar szepen fel is fogta, hogy estenkent osszepakolunk. Persze kellett hozza reszunkről is követezetesség ésegyértelműség. Tehat csak néhany doboz, melyikbe mi valo es minden este, mielottmegyunk furdeni rendrakas.

Aztan kesobb ki-beagyazas, reggel is ágy letakarasa.

6 eves kortol mar nem segitettem, de kertem. 8 evesen nagyjabol ment egyedul, de azertszolni kellett meg sokszor. Egyszeruen van egy kis lista mi a gyerekek napi feldata. Ha sikerul magatoo akkor szivecske, ha nem szomoru fejecske. Lehet gyujteni aztan szerezni kis jutalmat:-)

2020. okt. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
4.
2020. okt. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
4
2020. okt. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Onnantól, hogy fizikailag képes rá
2020. nov. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Minél korábban lassan rá kéne szoktatni,kortól függetlenül..
2020. nov. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!