Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apák, hogy vagytok képesek...

Apák, hogy vagytok képesek elhagyni a saját gyerekeiteket?

Figyelt kérdés
Az oké, előfordul hogy nem a gyereketek anyja kell többé, de a saját gyerekeiteket elhagyni? Kicsit sem hiányoznak? Nem bánt, hogy nem leszel az élete része? Hogy emiatt utálni fog egész életében? Tisztelet a kivételnek!
2020. aug. 2. 17:23
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
19%
És miért kéne egy szar kapcsolatban maradnia?
2020. aug. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 A kérdező kommentje:
Értő olvasás! Apa-gyerek kapcsolat!
2020. aug. 2. 17:29
 3/55 anonim ***** válasza:
20%
Nem ér annyit az a gyerek, hogy az ember egy rossz kapcsolatban maradjon. Ez a szomorú igazság.
2020. aug. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
14%
"Értő olvasás! Apa-gyerek kapcsolat!" Értő olvasás. Te pofáztál elhagyásról. Ha egy férfi kilépő egy szar kapcsolatból, és nem ő kapja meg a gyereket, már nem az élete része úgy mint normál esetben egy apa, akkor sem ha él minden láthatással. Ettől még nem kell magát gyilkolni egy szar kapcsolatban, csak hogy a gyerek életének része maradjon.
2020. aug. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
81%

Itt a kérdező kérdez, nem a funkcionális analfabéták, ha az vagy, akkor neked tilos, még írni is!!!


Komolyan ennyi a szint, hogy ilyen "értelmes" hozzászólásokat tudsz/tudtok idehányni? Nagyon szomorú vagyok. Nagy a sötétség, az már biztos.


Én is kíváncsi vagyok a tartalmas válaszokra, ne trollkodjuk szét az oldalt, köszönöm!

2020. aug. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
10%

"Mert a pasi nem tud védekezni mi?"


Persze, amikor benyitva a fürdőbe azt látom, hogy a nő a szemetesből kiszedett kotonból az ujjával tunkolgatja magába a spermát, akkor biztos én nem tudok védekezni...

Meg amikor bekamuzza, hogy tablettát szed.

2020. aug. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
13%
"Itt a kérdező kérdez" Ja, csak képtelen megfogalmazni mit akar, utána meg vinnyog ha valakinek nem esik le mi van a kétbites agyacskájában.
2020. aug. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
86%
Gusztustalanok a kommentek... és ki issza meg a levét az ilyeneknek? A gyerek, aki ártatlan. Szálljatok magatokba.
2020. aug. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
10%
Ha nincs napi kapcsolat nem alakul ki / marad fenn a kötődés.
2020. aug. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
93%
A párkapcsolat felbomlása nem jelenti azt, hogy a gyerekkel sem tartod többé a kapcsolatot. Kb. 10 éves voltam, mikor apu elköltözött. Heti kétszer vitt el minket (van egy tesóm is). Konkrétan többet foglalkozott velünk, mint amíg együtt voltak anyuval, mert amíg nála voltunk, végig velünk foglalkozott. Addig meg szinte ránk se nézett otthon. Persze ehhez anyu együttműködése is kellett, soha nem próbálta akadályozni a láthatást vagy hergelni minket apu ellen.
2020. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!