Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy szülőnek nem úgy kellene...

Egy szülőnek nem úgy kellene élni, és viselkedni, hogy a gyerek örüljön neki, ha hazajön?

Figyelt kérdés

Én nagyon rosszul érezném magam, hogy amikor hazamegyek, majd a gyerekem ne örüljön nekem, és amikor készülök elmenni, alig várja, hogy becsukjam magam mögött a lakásajtót.

Az egyik szülőm ilyen, nagyon uralkodó típus, néha már olyan érzésem van, hogy lehet, szadista is.

A másik szülőm ha elmegy, szomorú vagyok, és nagyon örülünk neki, ha hazajön.



2020. nov. 1. 08:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
A gyereknek is úgy kellene élnie, hogy a szulo oruljon neki, hogy hazamegy.
2020. nov. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Mindket felnek tennie kell a jo kapcsolatert.

A szulonek tobb felelossege van, elvegre ok azok, akik felneveltek a gyereket szuletesetol fogva, altalaban megfigyelheto, ki es hol kovetett el hibakat.

Az en batyamnak vilag eleteben ki volt nyalva a segge, most 33 evesen is otthon el (nem fizet semmit, csak sajat maganak vasarol be es szinte eltori a kezed ha hozza mersz nyulni barmely altala vasarolt etelhez, termeszetesen o szivesen fogyaszt masebol), es szinte racsapja az ajtot anyukankra.

Soha sem kellett hazimunkat vegeznie, nem mosogat, takarit maga utan, mint egy 10 eves, ugy el.

Szerinted anyu mit csinal?

Semmit, max sir es panaszkodik, hogy miert lett o ilyen, es hogy o mindent megtett a batyamert, megis ezt kapja vissza.

Hiaba mondom neki, hogy ha a batyam nem valtoztat a viselkedesen, igenis tegye ki a szuret, hallani sem akar rola.

2020. nov. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
39%
De, jó lenne. És az is jó lenne hogy a gyerek is úgy viselkedjen, hogy a szülő boldog legyen ha láthatja. Csak erre sok gyerek sem hajlandó.
2020. nov. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Gondolom ha egy gyerekkel probléma van, nem azért lett olyan, mert szerették alapból..
2020. nov. 1. 10:15
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Fura hogy egyesek egyből a gyerekre akarják ráhárítani az egészet, miközben a kérdés elvileg egy mérgező szülőről szól.
2020. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%
De, akkor is lehet probléma a gyerekkel ha szerették. De látom, te is olyan fazon vagy aki szerint a gyerek soha, semmilyen körülmények körött nem felel a saját viselkedéséért.
2020. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
49%
Már megint a mérgező szülő aduász.... Itt egyeseknek már az is mérgező szülő, aki elvárja hogy tanuljon a kölök, ne nyomja a teljes házimunkát a dolgozó szülőre, és ne délben méltóztasson kimászni az ágyából zabálni, hogy a nap hátralévő részét a gép előtt zombulva töltse...
2020. nov. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Mérgező szülők,1500. rész.
2020. nov. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim szerencsére nem ilyenek, de nem egy olyan embert ismertem akik ahogy végeztek az iskolával és lett munkájuk, menekültek otthonról albérletbe az alkesz/kekeckedő/kiálhatatlan szülők elől.
2020. nov. 1. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a legtobb gyerek jobban szeret egyedul lenni otthon, bizonyos kor felett, es nem feltetlenul azert, mert szar szulei vannak (persze erre is van pelda, alkoholista, idegbeteg szulok), de a sajat peldambol kiindulva, en csak azert szerettem, amikor nincsenek otthon, mert akkor nyugalomban nyomkodhattam a szamitogepet, teveztem meg ilyen tipikus lustulos programok, aztan amikor hazajottek, akkor rogton el kellett mosogatni, ossze kellett pakolni, stb :D Ezek felnott fejjel visszagondolva egyaltalan nem sulyos dolgok nyilvan, de egy gyereknek aki csak szorakozna egesz nap, minden ilyen aprosag “cseszegetes”, szoval mindegy.
2020. nov. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!