Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyák! Ha csúnyának tartanátok...

Anyák! Ha csúnyának tartanátok a gyereketeket, hogy viselkednétek vele?

Figyelt kérdés
És megmondanátok neki, amit gondoltok, vagy inkább hazudnárok, hogy ne bántsátok meg?

2017. febr. 5. 18:37
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
51%
csúnya gyerek nincs. Csak meg kell találni mi előnyős neki.
2017. febr. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
64%
szerinted letezik olyan anya aki nem tartja szepnek a sajat gyereket?
2017. febr. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
73%
Biztos, hogy nem hazudnék. Azzal többet ártanék neki. Úgyis őszinte lesz hozzá a többi ember. Ne ringassam hiú ábrándokba. Ha a foga ronda, akkor vinném fogszabályozásra, javításra. Ha kövér, akkor beiratnám valami sportra és olyan ételeket kapna. Ha az arca ronda, akkoris jól jönnek ezek. Az alakja, foga legalább szép lesz. Vennék néhány szép ruhát is. Tudom, hogy megbántanám, de ez az ő érdeke. Nem a hazugság. Az élet nem habos torta. Tanulja meg, hogy nem fog vele mindenki hímestojásként bánni. Nagyon nagy pofont kapna az élettől. Arra bíztatnám, hogy a tanulásban emelkedjen ki, hogy jó állása legyen. Illetve legyen rendes, jó ember, mert valakinek ez a fontosabb.
2017. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem vagyok anya, de engem anyám és apám is csúnyának tartott és meg is mondták.


Anyám pl. ha egy srác mással jött össze helyettem, azzal "vigasztalt", hogy "hát, ha te is olyan vékony lennél, mint az a lány, akkor lenne valakid". Pedig nem voltam hú de hájas kamaszlány.


Apámtól meg mikor megkérdeztem, szép vagyok-e, azt válaszolta, hogy valaki szerint biztos, az ő mércéje szerint más a szép. :D


Hazugságot nem vártam volna tőlük, csak több kedvességet.


Én úgy vagyok ezzel, hogy mindenkiben lehet szépet találni, attól függ, milyen szemmel nézzük, szeretettel fordulunk-e felé vagy nem. Szóval szerintem a gyerekemet, ha lesz, szépnek fogom látni.

2017. febr. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
96%
Ugyanúgy viselkednék vele.
2017. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Első, küldjek képet? :D
2017. febr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Ha akarsz hajrá. de fenntartom hogy mindenkiben van szép, csak jól kell vele élni.
2017. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem hazudnék, az önbizalom csodákra képes. Láttam, hogy nem túl szép kortársaim, hogy szépültek meg a kamaszkor végén, mert elhitték, hogy szépek, és ki tudták hozni magukból a maximumot. Aki elhiszi (tudja), hogy ronda, az be fog savanyodni, nem lesz önbizalma, és olyan is marad. Gyereknél is láttam már ilyet, 1-2 évesen nem volt szép a kislány, de sokat mondták neki, hogy szép, elhitte, és 5 évesen már tényleg sokkal szebb.
2017. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos szépnek látnám.

Ha valami nem lenne rajta előnyös, tuti nem vágnám az arcába, hogy csúnya. Inkább próbálnék neki segíteni, hogy mi előnyös, mi nem.

Ha valaki ápolt, jó frizurája van, előnyösen öltözik, az már csúnya nem lehet. Csak erre már általában felnőttként jön rá az ember. Szóval én tuti segíteni fogok a gyerekemnek, hogy a lehető legjobban nézzen ki.

2017. febr. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%

Biztos van csúnya gyerek...

de az hogy a saját anyjának legyen csúnya, az már régen rossz

mert szerintem minden anyának a saját gyermeke a legszebb :)

2017. febr. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!