Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám akárhánys...

Normális, hogy anyám akárhányszor egyedül van ktthon, turkál nálam?

Figyelt kérdés

Ő hétvégente nem dolgozik, én viszont általában igen. Akárhányszor egyedül van, átnézi a fiokjaim "takarítás" néven. De konkrétan semmi magán életem nem marad. (Nem mintha olyan nagy titkolni valóim lennének.) De ha lennének se maradna titok, mert folyton turkál. 20éves vagyok, és még mindig nem szokott le erről.

Nektek is csinál ilyet az anyátok?


2020. nov. 8. 22:51
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
94%
Hagyj a fiokban egy kibontott ovszeresdobozt. Amint rakerdez hogy az micsoda, rogton meg lehet kerdezni hogy egesz pontosan higyan is talalt ra es miert gondolja hogy joga van vegigturni a holmidat?
2020. nov. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
8%
Normális mert nő. Azok ilyenek sajnos. Mindig mindenkit ellenőrzés alatt akarnak tartani. A párjukat is.
2020. nov. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
89%
12# nem azért van, mert nő, hanem azért, mert nem jó kapcsolatot alakított ki a gyerekével és ezt ő is tudja. Egészen pontosan azt, hogy nem beszél meg vele dolgokat, ezért úgy van vele, hogy majd ő mindenre fényt derít. Ezért aztán a "gyerek" még annyit se fog vele megbeszélni. Majd mikor elköltözik, akkor muszájból látogatóba megy haza és akkor elbeszélgetnek csupa felszínes dolgokról az anyja meg majd álmatlanul forgolódik, hogy nem tud semmit a "gyerekről" mert már nem tud turkálni. És a legrosszabb az egészben, hogy az ilyen fel se fogja, hogy miért baj, amit csinál és hogy benne van a hiba. Az eszébe se jut, hogy vajon miért jutottak odáig, hogy a "gyerek" nem mond el neki mindenfélét. Mert ez nem a gyereken múlik, tudniillik ez nem tizenévesen történik hirtelen, hogy rossz útra tér, hanem addigra már olyan az anyja hozzáállása, a kapcsolat köztük, hogy jobbnak látja hallgatni.
2020. nov. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
48%
Azt lenne érdemes megpendíteni, hogy ha ezt nem fejezi be, nem lesz jó kapcsolat köztetek a jövőben, attól tartasz.
2020. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
15%

13#. De azért van mert nő.

Csak olvasgass itt.

"véletlen" belenéztem a párom telefonjába, laptopjába, stb.. A párom volt valakije ezt meg azt rák ki a Facebookra, stb..

Egyszerűen ilyenek. Nekem is hasonló a feleségem. Imád a hátam mögött lenni, figyelni. Ha együtt vagyunk itthon, egész nap 1 méternél nem megy tőlem távolabb.

2020. nov. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
21%
15# az, hogy valaki párkapcsolatban nyomozgat, meg a gyereke után az bár hasonló, de egészen különböző dolog. Az egyikben mindent tudni akar a másikról, a másikban azt akarja tudni, hogy nincs-e más is a képben.
2020. nov. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
95%
Ja és hozzá tenném, hogy férfiak IS csinálják ezt a párjukkal, hogy féltékenykednek, meg nyomozgatnak, olvasgatnak, belenézegetnek. Barátnőmnek a férje pl. a kilométerórát is megnézi a kocsijában, nem-e járt máshol, mint szokott meg ilyenek.
2020. nov. 9. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
84%
Ismerős érzés! Zárható fiók jó megoldás, illetve a legjobb ha elköltözöl otthonról.
2020. nov. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem nem normàlis, anyumat is megkerdeztem es szerinte sem az. Azok a sajat cuccaid, nincs hozza koze, amig te nem adsz ra engedelyt. Kerdezd meg tole neki hogy esne? Ha azt mondja sehogy, mondd hogy hat neked nem jol, ugyhogy alljon le vele legyszives, mert rosszul esik es tartsa tiszteletben a keresedet.
2020. nov. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
16%
Miért van az, hogy 95%-ban az anyák kutakodnak? Ha már állítólag férfiból is van ilyen. Itt majd mindig anyukákra panaszkodnak.
2020. nov. 9. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!