Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám akárhánys...

Normális, hogy anyám akárhányszor egyedül van ktthon, turkál nálam?

Figyelt kérdés

Ő hétvégente nem dolgozik, én viszont általában igen. Akárhányszor egyedül van, átnézi a fiokjaim "takarítás" néven. De konkrétan semmi magán életem nem marad. (Nem mintha olyan nagy titkolni valóim lennének.) De ha lennének se maradna titok, mert folyton turkál. 20éves vagyok, és még mindig nem szokott le erről.

Nektek is csinál ilyet az anyátok?


2020. nov. 8. 22:51
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%
Anyám nyolc éves koromban turkált a cuccaim között, mert szerinte kis riba.nc vagyok és elszeretem a nevelőapamat.Aztán őszintén csodálkozott mikor a nagyihoz költöztem.
2020. nov. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ugyanez volt. Megtanultam elrejteni a dolgaimat..
2020. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%

31 éves vagyok, és máig bennem van, hogy szinten ezt csinálta anyám. Nagyon kellemetlen volt, tekintve, hogy semmi rosszat nem csináltam, csak naplót írtam, es volt néhány versem, meg kisebb koromban a barátnőmmel írtunk ketten egy vicces regényt.

Már anyuka vagyok, de tudom, a kislányommal sosem fogok ilyet tenni. Ő egy külön ember lesz külön élettel.

2020. nov. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Huh nekem is kikutatott mindent, ha nem voltam otthon, mindig arra értem haza, hogy a szobámban lebzsel, ha meg otthon voltam, de pl kimentem wcre, azonnal spurizott a szobámba rendezkedni, benyitogatott non és stop, pakolászott, nem hagyott békén, aztán ha talált valami számára izgalmasat, rögtön jött a számonkérés. Konkrétan nulla magánéletem volt 17 éves koromig, amikoris leléptem mert elviselhetetlen volt. Mondjuk nem csak kutakodott, hanem vert és bántalmazott lelkileg is.
2021. febr. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Jaigen, én is megkaptam, h amíg az ő lakásában élek, nincs magánéletem, sőt, személyiségi jogaim se xD mert minden ami ott van, az övé. Önkényesen néha tönkretette a dolgaimat (discman, diktafon, etc), nagyon rossz volt.
2021. febr. 10. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!