Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám akárhánys...

Normális, hogy anyám akárhányszor egyedül van ktthon, turkál nálam?

Figyelt kérdés

Ő hétvégente nem dolgozik, én viszont általában igen. Akárhányszor egyedül van, átnézi a fiokjaim "takarítás" néven. De konkrétan semmi magán életem nem marad. (Nem mintha olyan nagy titkolni valóim lennének.) De ha lennének se maradna titok, mert folyton turkál. 20éves vagyok, és még mindig nem szokott le erről.

Nektek is csinál ilyet az anyátok?


2020. nov. 8. 22:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
96%
Csinált, csak a hugomnál, őt borzasztóan zavarta. Én sem értem a mai napig hogy mi értelme, miért nem kérdezett rá hogy ha tudni akart valamit. Ha meg nem kap választ valószínűleg oka van.
2020. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 Savlekotő ***** válasza:
87%
Tegyél egérfogót a fiókba lehet leszokik róla.. Másik elég gáz ha 20 évesen turkál mert nulla kommunikáció volt húsz évig..
2020. nov. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
90%
Vegyél zárhatósat. Persze nem azért, hogy ne turkálhasson, hanem csak mert az tetszik...
2020. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
73%
Turkálj te is az ő fiókjába. Majd leszokik róla.
2020. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
86%
Csinált. De papíralapon manapság már nem sokat talál, nem? Ami mégis olyan én azt zárható dobozba tenném a fiókba pl pénz kazetta. Ha megkérdi mi van benne, akkor kérdezz vissza miért szeretné tudni. Erre általában nem tudnak mit mondani csak azt hogy csak vagy hasonló. Akkor kérdezd meg megint, hogy de tényleg miért. Szerintem inkább békén fog hagyni.
2020. nov. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
88%

Nálam is hasonló volt, de én igyekeztem minél előbb elmenekülni otthonról. Most sem otthon lakom.


#5

Nekem erre mindig azt mondta, hogy "azért mert az anyád vagyok és igenis tudnom kell mi van benne"

2020. nov. 9. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
89%
"nagyon rosszul esik hogy ezt teszed akármilyen jogcímen is" - ha ezt mondanád neki, hátha nem tenné többet. Ha mégis, akkor vegyél valami lelakatolható bőröndöt és azokat amiket nem szeretnél hogy más lásson, pakold bele, zárd be.
2020. nov. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
83%
Széf?
2020. nov. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
86%

Nekem most egy halványzöld színű pohár tűnt el, amit CSAK MAGAMNAK vettem nagyon olcsón egy olyan boltban, amilyen egyelőre nagyon kevés van talán az egész országban. (Ötletes ajándékok, dísztárgyak - ezeket árusítják.)


Ne tudd meg, hogyan gyászoltam... ráadásul valamilyen könnyű anyagból volt (a nevét sajnos nem jegyeztem meg, de egyáltalán nem üvegpohárról volt szó.)


Sajnos az "anyák" ilyenek is tudnak lenni... Az Ő Édesanyja (anyai nagymama) is ezt csinálta Vele vajon?! Tényleg tiszteletlenség, na!

2020. nov. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is ez a szitu,de amikor szóltam meg volt sértődve.Ezért ami olyan volt elzártam egy dobozba a szekrény aljába.
2020. nov. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!