Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy anyám akárhánys...

Normális, hogy anyám akárhányszor egyedül van ktthon, turkál nálam?

Figyelt kérdés

Ő hétvégente nem dolgozik, én viszont általában igen. Akárhányszor egyedül van, átnézi a fiokjaim "takarítás" néven. De konkrétan semmi magán életem nem marad. (Nem mintha olyan nagy titkolni valóim lennének.) De ha lennének se maradna titok, mert folyton turkál. 20éves vagyok, és még mindig nem szokott le erről.

Nektek is csinál ilyet az anyátok?


2020. nov. 8. 22:51
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
84%
Mert jobban ráér, nem beszari és amúgyis elmondja az apjának mit talált, így annak nem kell kutakodni. Továbbá nagy az egyszülős családok aránya is, ahol a gyerek az anyával él, így az apának esélye sincs kutakodni, mivel nem lakik ott.
2020. nov. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
35%

A múlt héten észrevettem hogy anyám az alsóneműim között kotorászik.

Hát eléggé csiklandozott.

2020. nov. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
11%

21-es!! Nos mit szolsz a 22-es válaszához??

Gondolom az egy agysejted szerint itt is a férfi a hibás?

Tudod mit? Fogadjunk!! Ha holnap 3-al több, anyámra , anyósomra , nővéremre stb panaszkodós írás lesz itt, meghívsz egy kávéra!!

2020. nov. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
86%

Tuti hagynék valami lezárt levélkét az egyik fiókban, hogy a a dugi csokit nem ott tartod és jobb ha sürgősen leszokna a felnőtt lánya cuccai közti turkálásról.

Te is turkálj az ő holmijában, ettől totál kikészülnek. Az olyan szövegre meg, hogy a lányom vagy jogom van hozzá, azt lehet mondani, hogy nem 3 éves vagy, hanem 20 éves felnőtt nő, aki magánéletre vágyik. Biztos anyád se volt szent, amikor fiatal volt. Esetleg még egy szép nagy rózsaszín műbrokival lehet borzolni a kedélyeket.

Amúgy is mit járkál be "takarítás" címszó alatt? Felnőtt nő vagy egy szobát még tán tisztán tudsz tartani. Vagy az ajtót zárd vagy a szekrényeket fiókokat.

2020. nov. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
83%
Jézus, a 22 egy poén akart lenni...
2020. nov. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
56%
Én se hallottam még olyat, hogy egy apa kutakodik! Amúgy is kimondottan perverz dolog, egy ellenkező nemű gyereknél kutatni. Olyan, mintha egy apa a lányánál kutatna. "Enyhén" aberrált dolog. Ugyanez nőben. Az sem normális, ha a lányánál kutat egy anya, de hogy a fiánál, az pláne nem.
2020. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
25%
Valóban. Az apák inkább addig basztatják az anyákat amíg azok ide jutnak...
2020. nov. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
52%
Mondanál egy példát 27-es?
2020. nov. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Amúgy megmondtam neki, hogy az az én szobám, és ne turkáljon. Én se turkálok nála.

Azt kaptam válaszba, hogy nincs olyan, hogy én szobám mert az az ő lakása. És, hogy nincs jogom beszolni neki 20évesen. Merthogy egy senki vagyok.

Meg ki is akar tenni 😅😂

Szép anya.

2020. nov. 9. 18:51
 30/35 anonim ***** válasza:
96%
Nálam anyám és apám is kutakodott, szóval nagyon is van ilyen csak ezek szerint ritkább. Össze is beszéltek, egyszer meghallottam hogy arról beszélnek hogy jelszót tettem a laptopra és nem tudták megnézni a facebookom. Természetesen egyik se ült le velem beszélgetni soha semmiről, azt se kérdezték meg hogy vagyok de az üzeneteimet olvasgatni meg a cuccaim között turkálni nagyon tudtak. Nem normálisak az ilyen szülők.
2020. nov. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!