Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyám összeférhetetlen. Mit...

Anyám összeférhetetlen. Mit lehet ilyenkor tenni ? Leirásban bövebben.

Figyelt kérdés

Teljesen kivanfordulva magából anyám. Agressziv és direkt tönkre tesz mindent. Nem lehet vele egy légtérben meglenni ... Tudom elkéne költözni de erre egyszerüen nincsen lehetöségün...

Nagyon elvagyok keseredve. Gyors segitség kéne ...



#szülő #családi konfliktus #Családi eröszak
2020. nov. 9. 17:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
Egy buta anyát nehéz észhez téríteni, sajnos nem sokminden van, amit tehetsz. De egy dolog biztos: rosszul végzi a dolgát mint nagybetűs Anya és erre nincs mentség.
2020. nov. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
31%

Tisztelt Kérdező!


Úgy tudom, hogy 24 éves korig a GYERMEK LELKISEGÉLYT(!) fel tudod hívni. (Ha jól emlékszem, 116-111 a telefonszámuk.)


De akár talán a GYERMEKEK ÉRDEKVÉDELMÉBEN MŰKÖDTETETT LELKISEGÉLYT(!) is fel tudod hívni - 116-000. (Ezt általában szülők, egyéb hozzátartozók, vagy GYERMEK VÉDELMIS FELNŐTTEK hívhatják - akár egy jó szomszéd, ismerős, barát vagy akár "hivatali" személy...)


Ui: emlékszem, hogy anno az 1980-as évek végén NEKEM IS NAGYON TUDTÁK OLDANI A SZORONGÁSOMAT - nagyon rendesek a vonal végén általában. (Amikor még éppen kiskorú voltam...)

2020. nov. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!