Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok eléggé. Még a családommal élek és jelenleg az anyukámmal vagyok itthon a legtöbbet. A barátaim tudják, a testvérem tudja. Édesanyámmal is megszeretném osztani ha bár nem szoros a kapcsolatunk. Úgy érzem megkönnyebülnék ha tudna arról hogy másképp érzek mint ő azt gondolja. Félek hogy kicsit rosszul reagálja le hirtelen de ő nem mindig úgy fejti ki magát ahogy valójában érez. Azt tudom hogy apukám homofób, erről anyukámmal már beszéltünk egyszer és innen tudom hogy ő nem az viszont akkor is félek emiatt.

Szerintetek hogy lenne a legegyszerűbb átesni ezen?


2020. nov. 11. 18:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%

Egy nyugodt pillanatban megmondod neki, hogy beszélni szeretnél egy komoly dologról és értsen meg. Utána közlöd, hogy a fiúkat szereted, ez ellen nem tudsz tenni, így születtél.

Ha nem fogadja el, nézzétek meg együtt az Imák Bobbyért c. filmet.

Ha szoros a kapcsolatotok biztos szeretni fog ezután is.

2020. nov. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

Amíg nincs hova menned, sehogy.

Nem tudhatod, mit hoz ki belőle egy ilyen bejelentés.

2020. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
88%
Megkéred az anyukádat,hogy üljetek le beszélgetni,és akkor elmondod,hogy ez van,nincs mit tenni.Ha értelmes,akkor elfogad ilyennek.
2020. nov. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
10%

Szerintem karácsonykor mond el nekik, szenteste, a vacsora alkalmakor.

Addig van időd készülni!

2020. nov. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%

Első vagyok.


Lehet először finoman rá kéne kérdezned, mi is a véleménye erről

Mondjuk:

"Anya, láttam az utcán két pasit, akik egymás kezét fogták, és egy filmben is láttam melegpárt. Te mit gondolsz erről?"

2020. nov. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%

1/5

Ez szép elméletben, csak sok ember marha elfogadó tud lenni úgy általánosságban a melegekkel, de ha a saját környezetében kerül elő valaki...

2020. nov. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt tudom hogy anyukám másokat mint melegek elfogad de nem az aki a pridera megy vagy ki áll értük, de idén beszéltük hogy elmegyünk a pridera viszont a vírus közbe szólt, én ott akartam elmondani neki. Nyáron nem sok alkalmam volt nem voltam otthon sokat vagy ha otthon is voltam, ő nem volt vagy nem éreztem megfelelőnek a pillantot. Ő nem az az ember aki emiatt kitenne otthonról, ez inkább apámra jellemző.
2020. nov. 11. 19:17
 8/15 anonim ***** válasza:
A kérdés, hogy anyukád ki mellett döntene, ha elfajulna a dolog.
2020. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Sehogy, amig otthon elsz es fuggsz toluk eszedbe se jusson! Hidd el! Kifele hiaba mutatja valaki hogy tolerans...a sajat csaladtagjat, amikor realizalodik, hogy hoppa nem lesz soha unokaja es akinek azonos nemu parjaval egy asztalhoz kell majd ulni NEM fogjak elfogadni. Ez donto tobbsegeben igy van!


Az en paromnak egyik tesoja (ffi) meleg. Mindenki elfogadta a csaladjukban, de a parom egyszeruen nem. Elottuk jopofizik, mogottuk meg neha olyanokat mond...nem konkretan roluk, hanem a melegekrol, hogy nem ertem komolyan, nekem esik rosszul. Ilyenkor mindig emlekeztetem, hogy "hat de a te tesod is meleg tudod"...erre csond van. Egy darabig.

2020. nov. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Savlekotő ***** válasza:
Szerintem már rég tudja--
2020. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!