Ki használ engem?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Minden hónapban 120 ezer forintot adok anyámnak. Emellett a munkába én veszem magamnak a reggelit, ebédet, vacsorát (24 órás munkarend).

Van amikor itthonra is magamnak veszem,mert csak hétvégén főz meleg ebédet, hétköznap elég ritkán. Ekkor az öcsémnek is mindig szoktam,ha magamnak rendelek.

A sampont, parfümöt,dezodort én veszem magamnak anyám a mosóport veszi meg az öblítőt.

Semmi pénzt nem tudok félre tenni,egy cipőt sajnálni kell magamtól. A hitelkeretem is mindig elhasználom.

Múltkor mondtam neki vegyen egy dezodort (700) forint ,mert nincs ,azt mondta én ne használjam őt ki ,nincs pénze,vegyek magamnak.


ápr. 27. 07:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Mi a francra megy el 120ezer? Miert adsz neki annyit? Egyebkent mennyit keresel? Alberlet nem opcio?
ápr. 27. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon sürgősen költözz el otthonról, mert nem kicsit vagy kihasználva.
ápr. 27. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%

Igen, kihasznàl.

Egyébként mire megy el ennyi pénz? Magára költi vagy öcsédre (vagy csak skótol és gyűjtögeti titokban)?

Mert hogy nem te, azaz kajád/rezsi rádeső része kerül ennyibe, az tuti...

Ha megkérdezed, mit mond?

Én tuti elköltöznék, ha van opcióm. Miért laknék egy olyannal, akivel még rossz is a viszonyom ("ne használjam őt ki ,nincs pénze,vegyek magamnak" milyen kedves néni lehet...), ha anyagilag sem éri meg?

ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
Dolgozol, nyilvan felnott vagy. Nyilvan te veszed magadnak a dolgokat, udv a valo eletben. Nem vilagos, miert elsz anyaddal es miert adsz neki ennyi penzt, ha neked ez nem fer beke a keretbe. 120-bol mar tudnal lakni valahol, ha meg csak egy szoba berlese is.
ápr. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
76%
Költözz el!
ápr. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%
Költözz el. Havi 120 ezer plusz kaja plusz rezsi egy része - ennyiből már bőven kijössz egy albérletben is, és akkor pl nem kell öcsédre is költeni, meg három embert kajáltatni.
ápr. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
75%

Amúgy NYILVÁN NEM megy el annyi, csak anyuka lehúzós, és elherdálja midnen szrra.


Anyám is ilyen, kifolyik a keze közül a pénz. Apám fizetése majdnem havi egy millió, ebből lejön adó, stb, de hó végén még így is nézniük kell, mire költenek, mert anyám elb...a az összeset.


No comment.

ápr. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
1es, gondolom lakhatás +rezsi
ápr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
51%

Mivan???? En 40-Et adok havonta +magamnak veszek mososzert,tusfurdo, édesség stb..

Azt a 40et rezsire adom +mindennap eszek 1-2 tál meleg etelt

ápr. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
9es és lakhatásért nem fizetsz? Én nem használnám ki ennyire a szüleimet.
ápr. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!