Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék anyám totál égő...

Mit tehetnék anyám totál égő nyilvános vírustagadásával?

Figyelt kérdés

Ha csak otthon csöndben tenne az egészre nem érdekelne, de baromira ráér, nem dolgozik, és napi kismillió iszonyat idióta dologgal árasztja el a fb-ot, kommentel mindenhez és mindenkihez IS, aminek az eredménye hogy általában elküldik a búsba. Már a barátnőim szokták nekem küldeni screenshot-al az éppen aktuális kommenteket, főleg akik valamilyen érintett szférában dolgoznak. És nem az a baj, hogy szimplán nem hisz benne, hanem hogy irdatlan nagy ostobaságokat terjeszt, összeesküvés elméleteket gyárt, szerinte mindenkit meg akarnak majd ölni egy gombnyomásra a chipes oltással stb stb. Már a városunk csoportjaiból kitiltották, de az édes kevés, van hova írogatnia bőven. Március óta SEMMI másról nem lehet beszélgetni vele max 3 percig aztán azonnal átkapcsol korona módba, pedig már mindenkin látszik, hogy senkit nem érdekel amit mond. Maszkot nem nagyon hord, mindenhova anélkül megy be mint aki elfelejti de szerintem csak provokál, aztán ha szólnak neki "jaj mindig elfelejtem" mentegetőzések közt előkaparja, de az sem rendes neki hanem kb szúnyoghálóból varrta.

Én mindenki vírussal kapcsolatos félelmét vagy nem félelmét tiszteletben tartom, aki akar féljen aki nem akar az ne, de ő komolyan úgy érzi, hogy ez az egész parádé kizárólag neki rossz, ellene van, mindenki őt akarja korlátozni holott neki semmi nem változott az életében a maszkon kívül. Ugyan úgy el van tartva, nem kell sakkoznia az idővel, akkor megy vásárolni amikor akar, de nekem nagyon kellemetlen amit a közösségi oldalakon leművel. A családi csoportot is már újranyitottuk a tesóimmal nélküle mert untuk a témát 0-24.


2020. nov. 15. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le a tesóiddal és beszéljetek vele. Mást tenni nem nagyon lehet.
2020. nov. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Fertőzzétek meg.
2020. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Az aggasztó az, hogy lehet mentálisan nincs rendben ebből ahogy ezt leírod. A nagymamám jut róla az eszembe, aki nagyon paranoid lett demenciától. Szóval a fő veszély még nem ez, hanem ha veletek szemben kezdene el össteesküvés elméleteket gyártani, hogy ti vagytok ellene, akarjátok eltenni lábalól stb.


Szerintem nézz utána demenciának. Nem tudom mennyire idős. Meg hogy van e már erre valami karbantartási mód.

2020. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
46%
Kettes kommentelővel értek egyet, tökéletes megoldás. Ha egy hetekig fulladozik meg szenved, máshogy fog hozzáállni
2020. nov. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos a nagyon elkényeztetett felnőtteknek mindig kell valami olyan téma ahol ő az egyetlen megkerülhetetlen szakértő, akinek szaktekintélyéhez semmi kétség nem fér. Túl sok szabadideje van, le kellene kötni őt olyannal amire rákényszerül. Jót tennétek vele.
2020. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

"Március óta SEMMI másról nem lehet beszélgetni vele max 3 percig aztán azonnal átkapcsol korona módba, pedig már mindenkin látszik, hogy senkit nem érdekel amit mond"

Pedig ki kéne zökkenteni belőle mert hosszú távon komolyabb mentális probléma is lehet ebből. Kapcsoljátok ki a netet vagy valami (mondjuk akkor meg az unalom lesz a probléma)

2020. nov. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon sok virustagadó ismerősöm volt.Amikor aztán elkapták kuss lett.
2020. nov. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Én nem tudom fogni és megfertőzni, hiszen hogyan...? lehet, hogy már rég túl vagyunk rajta csak tünetmentesen. Egyébként nem idős, 50 éves.

Ha pedig rosszul lenne inkább otthon halna meg, ha mentőt hívnánk szerintem megharapná a mentősöket de nem engedné, hogy elvigyék megölni a kórházba.

Valami tényleg nem oké odabent az fix. Nem élünk együtt, úgyhogy az internetet sem tudom szabályozni, de mindegy is lenne a korlàtlan mobilnet mellett.

2020. nov. 15. 13:25
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Semmit, majd elkapja és akkor majd elhiszi, hogy van... Családomban már nekem is volt karanténos, emiatt is hanyagolnám a 10 főnél több fős karácsonyozást.
2020. nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
41%
Én elhiszem, hogy van. De akkor is tulvan tolva!
2020. nov. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!